Jump to content
Българският форум за музиканти

Чертеж ESP Explorer


Recommended Posts

Ама защо ти е въобще чертеж - намери някоя хубава фронтална по-голяма снимка и си я мащабирай - вкарай я примерно в adobe illustrator и я увеличавай докато разтоянието от нъта до бриджа стане 64,77см (ако скалата е 25 инча) и си я зазпечатай.

 

И ако тази снимка има съсвсем лек ъгъл всичките размери отиват по дяволите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, дойде ми идеята да си направя сам китара но така и не мога да намеря нормален чертеж за тази която искам да направя, а именно ESP Explorer (EET FUK).

Много ще ви бъда благодарен ако ударите едно рамо в търсенето на този чертеж, трябва ми да знам и ъглите и дължината на всеки край...

 

Изпратил съм ти на лично чертеж на експлоръра :metalist:

 

Май нищо не съм пратил.

 

Ето го тук

 

026416011-big.jpg?r=0

Редактирано от pioneer 306c
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя вид на главата не ми допада на мен, предпочитам онези с едноредовите ключове дето приличат на джаксън но не така ръбати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този чертеж едва ли е точен ако е в този вариант с Tune-O-Matic bridge,освен ако не вкопаваш бриджа.В противен случей трябва да има ъгъл между грифа и тялото.Ако слагаш флойд е друг въпрос.Тогава става и няма ъгъл.С две думи преди да почнеш помисли преди да режеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като написах в първият си пост в темата : това е чертежа: http://www.guitarbui...om/?page_id=196 .

Файла е explorer 13 pub. Тук главате е по близо до това което търси момчето. Проблема е че трябва да имате инсталирана

SolidWorks eDrawings програма за да да отвори чертежа. Готиното в случая е , че може да прибавяте и махате елементи от китарата и да обърнете главата нагоре и т.н. :

 

f9189f080d64073811e97dc7d7e1cd81_610x0.jpg

 

 

Искам да попитам автора на темата , докъде е стигнал. Имам две пърчета орех и се чудя къде да ги занеса , да ми ги изрежат по чертежа на gibson explorer.

Редактирано от deadman_walking
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.