Jump to content
Българският форум за музиканти

И аз вече


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Началото:

Подариха ми пластмасова китара с четири еднакви струни(рибарска корда),а аз съм свирил(буфо синхрон естествено) качен на един бюфет.И това в достатъчно ранна възраст, за да не го помня.

После(тва вече го помня) си подреждах две табуретки като томове и тропах с ръце(откъде да знам че трябват палки :happy:

След това пак минах на китара като изкрънках една електрическа Кремона от първия татко :P

Да ама китарата се оказа не толкова интересна за мен и някъде първата половина на 90-те си купих първите барабани от един мошеник ;) познат тук като Steff. Касата беше сгънат фазер с залепено не просто тиксо вместо кожа,а тиксо което беше заготовка за батерии "Никопол" от волт и половина.

имаш и два тома от PVC тръби със същите "кожи".Барабанчето беше истинско амати метално 15 инча

След това се опитах да вляза в музикално у-ще,ама 4-ката по математика ме спаси(не ме бийте :violin: )

След дълги години само образоване в мазето дойде и първата група:Overdose

в която влязох изсвирвайки smells like teen spirit. Групата се провали само с един концерт,не помня защо!

 

Пубертетът

Първата ученическа група.Взехме училищните инструменти,и намправихме група W.A.M. .Което са инициалите на познайте кой :D тогава бях решил,че ще ставам звезда и свирих на китара и пеех :violin:

Пост пубертетът

Първата ми истинска група с истински музиканти Iah.Аз бях най-младият,първоначално бях басист,но в последствие със steff се разменихме(щото той вече беше завършен басист,а аз бях завършено нищо)и аз седнах зад барабаните

След това групата разпадна и дойде време за....

Казармата:

е там вече маматасиее*ало.Джасахме караул през ден,а в почивките репетирахме.Там се запознах с доста сериозни музиканти,Владо(барабанист в Ренегат в момента),Дидо Ефтимов(Ел нинио го познава доколкото ми се мярна в няква снимка)и там поради временни липси на кадри свирех ту на китара,ту на бас,ту на барабани въобще манжа з грозде!

 

След военно"ми ся ко ш праа"

Е това ми е любимият период:

Ставане:11-12 или както дойде часА

Свирене на шапка:1-2 или както дойде чАса

Бира с приятели и купони:Останалото време :P;):greenangel:

Ама и това свърши.Трябваше(не знам защо)да стана сериозен човек

Тръгнах на работа(Голяма грешка)

Посвирих с едни хора Saltriver

3 години и половина по-късно(преди няколко месеца) осъзнах,че да си музикант и да ходиш на някаква друга работа означава полу-музикант който полу-ходи на някаква работа.

 

Наши дни:

Напуснах Солената река,

Напускам работа след броени дни и ще видим какво ще стане.

Нямам още ясна идея, но ще е свързано със свирене, музициране композиране,миксиране,пасиране и н*сиране :wall:

Ко-ши-ям е японски император с които ще се разберем някак :D

 

Любими артисти:

Radiohead,King Crimson(и почти всички производни) The Beatles,Bjork,The Police,Alice in Chains,Peter Gabriel,Mike Patton,David Bowie, от бг Уикеда,П.И.Ф,Стенли и още мноого ама ме домързя вече

Това е накратко :P

П.С. Ако някои е имал нерви да прочете този пост,едно голямо ЕВАЛА :hello:

Редактирано от Mozart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна история,която доста прилича на моята... :think: Повечето тук сме "полу"музиканти по една или друга причина! :greenangel: Така стоят нещата за съжаление в България и трудно човек може да се издържа само със свирене!

 

Добре дошъл все пак и евала за доброто представяне!!! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря дружина :D

Понеже няма кой,ще си пожелая много прятен и полезен престой във форума,а той досега ми е доста полезен(Yamaha stage custom :godbless: )

и приятен разбира се :inlove:

 

п.с. Напоследък разглеждам форума преди мейловете, което е ясна посока :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хайде добра среща и тук!

Пропуснал си в представянето си краткият ни престои във Фанагория,но все пак добро инфо!

:bravo:

Крайно време беше да се появиш във форума!

Добре дошъл!!! :bravo::bravo::angry:

:bravo::bravo:

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Човек ти къртиш!!!! Истинси пример за желанието и упоритостта на българския музикант но и за неговата недооцененост от останалата част от народа!!! Успех!!! Дано с това с което се захванеш да имаш просперитет!!!! :bravo::bravo::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха здрасти и от мене!

 

P.S. Т'ва с тиксо-кожите звучи познато. Като малък и аз си мислех да ставам барабанджия. Добре, че се отказах на време :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хейче! Добре дошъл и от мен! Между другото ставам фен на МИКРОФОН. Успехи на теб и на групата, правите нещо наистина качествено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.