Jump to content
Българският форум за музиканти

как е звука


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

малко височки ми идват чинелите (и фусовете в частност) сякаш.........другото е добре :P да не си записвал китарата без спийкър симулация? :P

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:think: Мисля, че само барабаните имат нужда от корекции. Мдаа.. и според мен фуса е доста силничък... а може би соло барабанчето трябва да е съвсем малко по-силно. А и мен лично ми прави впечатление когато фуса продължава дори по време на преходите, още повече, че точно тогава се чува и отваряне (на фуса). Това, разбира се са подробности, особено ако е в идейна фаза, но за крайния микс ще е добре да се обърне внимание.

Иначе за китарките - евала! :P Много яка атмосфера са е получила... И самият звук е много добър според мен! :P (само... соло китарката доста рязко се включва, сякаш е леко орязана в началото) Супер е като цяло! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
да не си записвал китарата без спийкър симулация?  :P

в смисъл, китарите ме интересуват и баса, барабаните не са миксирани затва са така, даже в началото почват като че ли барабаниста бърка, както и да е, китарите синтетични ли идват, соловата се резна щото нойз гейта :P, ама корекцийки требва да се правят

 

соловата китара синти звучи, а?

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами звучи ми сякаш е записана с някой дистер директно в саунд картата - без симулация :huh: някак си остра идва и неестествена :think: просто казвам мнение :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не си записвал китарата без спийкър симулация?  ;)

соловата китара синти звучи, а?

направо си звучи като синтезатор с дист ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не си записвал китарата без спийкър симулация?  ;)

соловата китара синти звучи, а?

направо си звучи като синтезатор с дист ;)

:wall: знам че мога да изкарам добър звук, знам, ша пипна пак ша изсвиря, следете довечера ше гледам да драсна нещо, тенкс на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взех от един съфорумец да пробвам valve fx така зписвам :think: иска време обаче да го опозная, втория запис е само аналоговата му част, а първия беше с ефекти през конверторите му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.digitech.com/ftp_mirror/PDFs/Di...lveFXManual.pdf :godbless: google ;) всичко има по нета, хехе, абе има мнооооо опции машината, но се работи мнооооо трудно щото доста ретро машинката, тва последното е само лампата и каби емулацията, просто имам бачкане ся тия дни и нема време да туиквам, а и нямам комбо, ако имаше комбо би звукнало супер :happy:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.