Jump to content
Българският форум за музиканти

Reverb на marshall


Recommended Posts

Когато си поръчах моята глава от ebay също дойде с развален ривърб. Проблемът беше, че при транспорта пружините не са издържали на лашкането и се бях скъсали в частта между захващането и магничетата(там е доста тънка). Моят го поправих с много зор като ги закачих с конец и горе-долу се получи, но ривърба не е особено дълбок.

Гледам , че и твоят усилвател не е особено скъп и щом не ползваш ривърба му , май не си заслужава да купуваш нов. (към 50 евро е без доставка). По-евтиния вариант е тези за 30 - http://www.tubeampdoctor.com/en/shop_Reverb_Cans_TAD_Reverb_Cans/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което го искаш да направиш щети струва :

работа 30лв

части 10лв

По евтино е реверб,които няма да използваш.

Мисля и че в Пловдив цените са същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята да си направиш луп е добра.

Идеята да го реализираш на мястото на ревърба не е добра.

Ако наистина ти трябва луп иди при някой, дето е наясно, и ще ти го направи относително лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лупа идеята е само хрумване. Щом е осъществима, ще видя кога ще ме присвие. Не е скъпо за реализация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На него исках да пробвам, защото е по- евтин. Не че ми трябва за ползване. Имам още един, който няма. Но пак казвам, че не ми е нужен. Просто ми хрумна. Другия усилвател има сенд- ретърн, но няма потенциометър за регулиране- Marshall Artist 4203.

Ама върху него не ми се ще да експериментирам. А и неговият реверб заработи, след почистване на чинчовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.