Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с процесор


chopinrock

Recommended Posts

Здравейте,

    

      Имам следния проблем:

      Свиря с бос джи-ти 10 китарен процесор. От скоро се появи много гадно бръждене, все едно има някакъв геин усилен, не знам от какво е но е ужасно, плюс това съм с нова китара И блендите звучат много различно. Та ако някои има идея от какво може да е да сподели. Чува се все едно ми бръждят струните, но дори И на празна струна го има, значи не е от това. Моля ви, ако имате идея, споделете. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На празна струна също може да бръжди. Провери си новата китара! А и пробва ли с друга китара дали е така?

 

А това за блендите си е нормално с друга китара да звучат различно от това, на което си свикнал!

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На празна струна със сигурност няма бъздене, когато е изключена китарата. Днес въстанових фабричните настройки на процесора и си върнах старите бленди. Утре сутринта ще изпробвам на прогорялата апаратура в бара, да видя дали има подобрение, И се надявам да е ОК. Ако не не знам. Ще го измисля някакси.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах какъв е бил проблема! Разглобих целия процесор И го почистих изоснови, включително И входовете за яковете. Сега всичко е наред. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този модел на Босс често има странно поведение, има много такива случаи с неговите странности, описани и коментирани по форумите, според мен e най-ненадеждният от серията GT, но дано си решил проблемите му с това почистване :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.