Jump to content
Българският форум за музиканти

Thunderscape


Recommended Posts

ебасии маикатааааа хххх

копелетааааааааааааааааааааааааааааааа

тва къртии--още съм на песента the ripper и не се здържах да напиша че се размазвам от кеф

са че чуя и ддругите :headbang:

 

точно се едно аз съм я праил --тва е велико точно това е стилът и звукът който търся и аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос, бря! :dance: Яко се накефих! Особено The Ripper е доста сполучливо! :headbang: Само Hope Till I Breathe не можах да чуя, но предполагам, че и тя е яка. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не ги извъргьяте на Джи мейла да облажим всички?

м?

jFog, току-що "извъргьях" 2-те парчета на Thunderscape в Джи-мейла (третото и аз не можах да го изтегля от датата). Аре - "спешали фор ю" - да се облажиш и ти и всички в чужбината покрай теб. :):no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

бахти пичовете са тея

не е истина просто

намерете начин да чуете и третото парче щото падат тапети--самзващоооооооооооо

почва кат балада и следват ебати яките тейки рифове след тва--ебаси маиката изкъртих сеее хахахаха

алелеееи

тия пичове кво прааат

 

абе то убаво ги сравнявате с METALLICA

ама METALLICA могат да се засрямат ако ги чуят тия кво праат

а не да се гордеят с техния ST.ANGER...

ако новaта METALLIA звучи така кат тия пичове нема да е зле

Редактирано от KILL_EM_ALL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жицаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа !!!!!!!!!!!!!:bravo::):) :guitar: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми хареса -яко сте бачкали :)

доста сте влезнали под кожата на металика - та чак се стига до това на което му викат откровен рип офф - макар че няма откраднати ноти :)

обаче след като сте стигнали дотук - защо не опитате в следващите парчета да развиете нещо по оригинално, което да носи марка тандърскейп

(казвам го не като критика, а като препоръка - аз самият съм силно повлиян от мейдън и металика)

 

на коментара че Металика нямат право да се гордеят със Сейнт Енгър - съм точно на обратното мнение(всичко на групата си ме кефи)

самите те казват че могат да издадат 10 албума като черния ( или пък като

енд джастис фор ал - обаче за тях няма смисъл - и са прави)

Маталика са Металика защото са тру америкън ориджинъл

нещо като Харли Дейвидсън :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми хареса -яко сте бачкали :)

доста сте влезнали под кожата на металика - та чак се стига до това на което му викат откровен рип офф - макар че няма откраднати ноти :)

обаче след като сте стигнали дотук - защо не опитате в следващите парчета да развиете нещо по оригинално, което да носи марка тандърскейп

(казвам го не като критика, а като препоръка - аз самият съм силно повлиян от мейдън и металика)

 

на коментара че Металика нямат право да се гордеят със Сейнт Енгър - съм точно на обратното мнение(всичко на групата си ме кефи)

самите те казват че могат да издадат 10 албума като черния ( или пък като

енд джастис фор ал - обаче за тях няма смисъл - и са прави)

Маталика са Металика защото са тру америкън ориджинъл

нещо като Харли Дейвидсън :)

е а сейт енгъра е добър така ли О_0--по добре6е е тогава да издадат още 10 като джъстика нема да им се разсърдим па и ще имат повече продажби--че гледам напоследък само заради парите свирят--

 

а иначе групата от перник си къса глави--и солата и сичко е перфектно--мноооооо къртаааат--

аре да идват в сф на концертче че да покуфея на нещо качествено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук Юли треа да се изп..зни ! Но аз съм фен на по авторско звучене.... незнам, може и да не разбирам но пичовете треа да се дигнат на крака (те си знаят защо го казвам) !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.