Jump to content
Българският форум за музиканти

Вашето Любимо Соло :)


Recommended Posts

Marty Friedman - Thunder March

Steve Vai - For The Love Of God

Това са много малки части от песните. Даже не знам дали има много общо с тях :cheers:

Поне backing track-овете са от тях :bravo:

Предварително моля да ме извините за лошата свирня :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Абе момчета, що не остайте чичко ви Вай за Налбантов!!  :headbang:

Ти си ми много интересен!

Първо, недоволстваш, че споти вкарвал много импровизации.

Мога да ти кажа, че това е супер и е по-добре, отколкото да го заучи 1:1.

Всеки с повече упражнения може да заучи дадено соло и какво от това? Кому е нужно?

Второ, даваш ненужни мнения дали на RockMan песента му идвала "нанагорно" или "нанадолно".

Важното е, че момчето я свири и му е кеф да я свири. А дали я свирил лошо? Еми не може отряз да я изсвири перфектно.

Ще мине време, ще я поупражнява и ще я докара.

Трето, даваш идеи кой какво да свири и какво да не.

Четвърто, намесваш Налбантов. Човека е професионалист и въбще не го интересува дали някой свири на някой си солото 1:1.

Айде мир, и си гледай твойто свирене.

Редактирано от makatol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Съжалявам пич, не съм искал да те обидя. Но темата не е вашето любимо соло, което обичате да слушате, а да свирите?? Според мен човек не трябва да надценява възможностите си!! Нека, опитвай се да свириш Вай и други, но като се научиш тогава се хвали!!! До колкото Налбантов, него го споменавам защото той е човека, който ме е убедил, че може да свири Вай и за неговото свирене мога само да направя :D:no: !!!! А за Мишо, аз му се радвам много!!!!

Айде със здраве!!! :):) :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:D  Съжалявам пич, не съм искал да те обидя. Но темата не е вашето любимо соло, което обичате да слушате, а да свирите?? Според мен човек не трябва да надценява възможностите си!! Нека, опитвай се да свириш Вай и други, но като се научиш тогава се хвали!!! До колкото Налбантов, него го споменавам защото той е човека, който ме е убедил, че може да свири Вай и за неговото свирене мога само да направя  :D  :no: !!!! А за Мишо, аз му се радвам много!!!!

Айде със здраве!!!  :)  :)  :guitar:

Ми щом за хвалене става въпрос, след 5-10 години като се науча да свиря ще се похваля с някое соло в тази тема :P

Извинявам се, че подраних толкова много...

Нито съм тръгнал да надценявам възможностите си, нито да се хваля, просто свиря колкото мога в момента...

btw, трябва да пием по бира някой път, майна :D ...да обсъдим свиренето на Petrucci...

Редактирано от makatol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:) Ми така де :) пусни нещо което те кефи да го свириш, но и го свириш добре!!! btw тая тема е пуснах, защото на същата темата в "Китара" прекалено много добри китаристи се извъдиха и си викам: я чакай да видим кой, кво, що :D Не че съм спортист или нещо такова, но необичам хората да се изхвърлят!! :no: Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пичове, качете си семпълчетата в gmail, че не ми се отваря датата от UK, плийз. :blink:

 

П.П. spot, солото на Burn цепи мрака! :blink:

Редактирано от trendkiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че се заяждам...... обаче темата се казва "Вашето Любимо Соло"......

Не се казва примерно "Любимото ви соло което свирите перфектно"....... или нещо от сорта..... и си мисля , че щом не е оточнено такова нещо, секи пич мое да си сложи некое любимо за него соло.......колкото и некадърно или нескопосано да го свири....... това не пречи да си му е любимо...... :blink:

 

Айде Поздрави :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като разбрах на Вай къде ми е "нанагорно" - само да поясня - тъй като не мога да се справям добре с арпежите , направих след 3-тата минута една риъл-тайм импровизация . Не се получи , ама няма кога пак да записвам . Тъй че ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето едно от мен, музата ми даде съфорумеца killer. чух го в негово изпълнение и след няколко неспокойни и безсънни нищо реших да го запиша :blink:

 

Tony Macalpine - Tears Of Sahara

 

http://stratocaster.muzikant.org/tears.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ето едно от мен, музата ми даде съфорумеца killer. чух го в негово изпълнение и след няколко неспокойни и безсънни нищо реших да го запиша :)

 

Tony Macalpine - Tears Of Sahara

 

http://stratocaster.muzikant.org/tears.mp3

:headbang: :guitar: :lol:

 

Искаме и крайното соло !!!

Редактирано от RockMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето едно от мен, музата ми даде съфорумеца killer. чух го в негово изпълнение и след няколко неспокойни и безсънни нищо реших да го запиша :headbang:

 

Tony Macalpine - Tears Of Sahara

 

http://stratocaster.muzikant.org/tears.mp3

много иако,се едно слусам макалпаин//// иак звук на китарата :):P:lol::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви :headbang: крайното соло ме домързя да го правя :) а за звука - записано е така :

китара > босс нойз гейт > босс Метал зон > Ямаха аналогов процесор > кубе Ямаха ДГ60-112 > микрофон > саунд карта :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.