Jump to content
Българският форум за музиканти

B.c. Rich


Recommended Posts

<офтопик - извинявам се!>

 

Аз на твое място не бих се юркал на B.C Rich... Особено ако са в ниския ценови диапазон... :ph34r: Just a tip! Във Варшава преди месец имах близка среща от третия вид с един Warlock от Platinum серията и за около 400 евро (около 1300-1400 злоти май беше) IMHO имаше много какво да се желае. Китарата макар да не съм сигурен дали беше сеъпната както трябва се държеше ужасно. След 12 прагче нямаше никакъв фрет бъз и то защото просто струните бяха тотално блокирани. (дори след идеален сетъп съм сигурен че ще бъжди) Абе с две думи видя ми се зле...

Та китарата влизаше в някакъв транзисторен Рандал и звука не че беше лош, но пак казвам че 400 евро са си пари... :(

 

</офтопик>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<офтопик - извинявам се!>

 

Аз на твое място не бих се юркал на B.C Rich... Особено ако са в ниския ценови диапазон... :( Just a tip! Във Варшава преди месец имах близка среща от третия вид с един Warlock от Platinum серията и за около 400 евро (около 1300-1400 злоти май беше) IMHO имаше много какво да се желае. Китарата макар да не съм сигурен дали беше сеъпната както трябва се държеше ужасно. След 12 прагче нямаше никакъв фрет бъз и то защото просто струните бяха тотално блокирани. (дори след идеален сетъп съм сигурен че ще бъжди) Абе с две думи видя ми се зле...

Та китарата влизаше в някакъв транзисторен Рандал и звука не че беше лош, но пак казвам че 400 евро са си пари... :(

 

</офтопик>

дам аз доста съм чел по въпроса че звука им е кофти но след смяната на адаптерите мисля че ще е доста по добре :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Смяната на Pick Ups няма да повляе драстично на тембъра на китарата :( Аз не говоря само за звучене на самия инструмент, а и за чувството което изпитах като я хванах... :ph34r: Все пак и това е важно!

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като собственик на BC Rich Beast от ниския ценови диапазон казвам Go for it, m8. :rolleyes:

 

Е да, имат си недостатъци, други марки (например Ibanez) имат и по-изгодни предложения, но ако искаш BC Rich, значи ти трябва BC Rich и точка. :ph34r: БТВ BDSM адаптерите хич не са лоши. Освен това string-through-body конструкцията осигурява (почти безкраен) състейн.

 

На мен лично ми е голям кеф да свиря на такава китара и въпреки че съм имал, а и сега имам и други инструменти, продължавам да си я ползвам с густо - и за записи и просто за дрънкане. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като собственик на BC Rich Beast от ниския ценови диапазон казвам Go for it, m8. :D

 

Е да, имат си недостатъци, други марки (например Ibanez) имат и по-изгодни предложения, но ако искаш BC Rich, значи ти трябва BC Rich и точка. :ph34r: БТВ BDSM адаптерите хич не са лоши. Освен това string-through-body конструкцията осигурява (почти безкраен) състейн.

 

На мен лично ми е голям кеф да свиря на такава китара и въпреки че съм имал, а и сега имам и други инструменти, продължавам да си я ползвам с густо - и за записи и просто за дрънкане. B)

сега ако ми кажеш и от каде да си боцна една такава китарка :rolleyes::ph34r::virtuoz::singer::pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май в България няма откъде. С колегата TONY веднъж ходихме да го търсим тоя магазин в Пловдив, ама нищо нямаше на това място. Евентуално поръчка по интернет. . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сега стана сложно....бтв колко горе долу ще ми излезне доставката горе долу :rolleyes:

Много. Законът е такъв, че ако доставката е повече от 45 Евро (ако не ме лъже паметта, но е горе-долу около това число), плащаш митнически такси и 20% ДДС...А това няма да е хич малко за китара от сорта на 400$ :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[off]А между другото аз магазина го намерих каде е,ама беше в няква кооперация и имаше званец долу.Званнах и някаъв дядка излезна от някъде и почна да да ми вика,че било събота по обяд,и съм нямал никаква мярка ама аз му теглих майните и си отидох.И все пак разбрах от него ,че вътре имало само каталози,ама не разбрах дали е представител на фирмата или не.[/off]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда точно такаа кооперация е и некъв тип влизаше вътре та се оказа че знае за кво става вапрос шото бачкаше по магазина....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.