Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за бас?


anonymized_2157

Recommended Posts

Виж аз имам не6то подобно,макар че ми го донесаха от САЩ :(

БАС

После го поуправих и хавата заспа. :guitar: НО все пак: :read:

тоя клас инструменти няма един със друг еднакви...

Колкото за удобството на мен ми пасна...сам тряба да си прецениш,последното решение си е твое :exclaim:

 

 

 

 

:ph34r::(;):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, благодаря ви, хора! Без вас незнам на къде бих бил... Какъвто съм залупен! Много ви мерси! Реших да не го зимам тфа, ами ще взема по-подробно да поразгледам и ще си избера нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ей, хора, чуйте кфо намерих-

Vintage, 24 позиции, 4 струни. Не мога да ви намеря линк да ви го покажа, но е целия черен един такъв. Вади хубав звук, удобен ми е. А и човека вика, че бил хубав бас, щото аз му викам: "Може ли да ми предложите някакъв бас, хубав, на по-човешка цена?" Той ме заведе при евтините (разбирайте под 500 лв.) и ми вика- "Тези са хубави, само избери и да видим!" Показа ми първо онзи дето ви го показах 4-струнния Фендер, но аз му викам, че нещо не ме кефи. И от 4-струнните ми показа този който си харесах и още един, дето за много пари - само 20 позиции. Та си избрах този- Vintage, 24 позиции, 4 струни, 2 адаптера- 1 единичен и 1 двоен, 429 лв.

Редактирано от Blinda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Честито!

Пич, разпиши се и във "Фукня"та ако искаш. :blink:

Това мнение ще остане тук, защото е края на темата. А самата тема, за да е чистичка занапред, ще затворя.

Поздравите и честитките ще си получиш в гореспоменятия раздел. :blink:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.