Jump to content
Българският форум за музиканти

Поправка на процесор


Recommended Posts

Нз дали темата е за тука,но така са надявам.Ако не -я преместете :happy: та по вапроса:от седмица процесора ми дава "лоу батери" (Boss ME-33 e) ,при положение че си му задавам ток както винаги...та ако има някой който мисли че мое да му фърли око,да свирне :cheers: а да не забравя,от Пловдив съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може много случайно да имаш батерийка, която да пази настройките на различните пресети. По принцип тея батерийки изкарват цяла вечност (т.е. повече отколкото би ползвал процесора преди да му се възмутиш и да го изхвърлиш) така че обикновенно пропускат да споменат че съществуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може много случайно да имаш батерийка, която да пази настройките на различните пресети. По принцип тея батерийки изкарват цяла вечност (т.е. повече отколкото би ползвал процесора преди да му се възмутиш и да го изхвърлиш) така че обикновенно пропускат да споменат че съществуват.

и когато случаино батерииката ти свърши ти се казва че няма заместител и трябва да се свържеш с производителя и от него да си купиш каквото ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бифшият ми Зуум 707-2 по едно време почна да показва този надпис, вдигнах с едно деление волтажа на адаптера и всичко се оправи :rolleyes: незнам защо стана така при положение,че бях свири поне 1-2 години с по-ниския волтаж без да ми го дава :D

тъй че и при теб може проблема да е подобен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.