Jump to content
Българският форум за музиканти

За вас, композитори!


Recommended Posts

Една от целите на всеки композитор е творчеството му да стигне да повече хора. Как става това? С концертни изпълнения и издаване на ноти.

 

Ако искате да издадете сборници с ваши композиции в малък, среден или голям тираж - пишете ми тук или на електронната поща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами става и за там, но прецених, че тук мястото и е по-подходящо.

Просто това, което предлагам е насочено към определени хора и за тяхно улеснение предпочитам темата да остане тук.

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво точно предлагаш, че не ми стана ясно? Сборник? Издателство? И кой ще го купи това?Че и кой ще го изпълнява после?

Според мен целта на една композиция е да бъде изпълнявана на концерт или да се запише и пуска. Нещо с книжното издателство не ми вдъхва доверие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам желание да влизам в спор!

Просто оставете тази тема на хората, които имат полза от нея! Те ще разберат какво предлагам!

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не се засягай:), не исках да споря, просто ми беше интересно за малко повечко инфо. Аз самият имам доста композиции, които стават за нещо такова, но не са нотирани.... и не знам дали си струва да ги нотирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не се засягам, просто не искам да разводнявам и тази тема.

Още инфо? Ами това, с което се занимавам е следното:

 

Една от школите ми представлява джаз теми с импровизации за цигулка, като темите са от лявата страна, а от дясно/подобно на двуезичните издания/ съм поместил сола на Стефан Грапели, които съм транскрибирал /извадил по слух/ от записи.

Друго, което аз съм издал, са фолклорните пиеси за китара. /За повече инфо потърсете в раздела ноти и т.н./ Тази школа получих като ръкопис и и направих предпечат, колаж и художествено оформление.

Трети вариант на услугата, която предлагам, е школа с репертоара към диск на Bacillus Balkanicus Band - формация за балкански фолклор. Пиесите отново са транскрибирани от записа.

Последното се продаваше доста добре на турнето на "бацилите";) миналата година във Франция, а към останалите школи също има интерес и в България, у в чужбина.

 

В момента подготвяме две книжки с детски песни - на Пенчо Стоянов и на Виктор Чучков.

 

Мисля, че няма място за подозрение - ноти винаги ще се издават и винаги ще има нужда от предпечат и оформление. Така, че - който се интерсува от това може да се свърже с мен!

 

Без да се натрапвам:

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.