Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се справям си китарата


Recommended Posts

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

абе чак такива струни.. тряа да си ги търсил на някое сметище и пак няма гаранция че ще са толкова фалшиви, може и да са стари но определено не са добре настроени, а и понеже свириш от скоро може би кривиш тоновете

 

карай така още 5-6 години и ще се научиш :rolleyes: аз свиря на китара от 7 години , с едно прекъсване от година и половина и не съм още на половината от което бих искал да мога(като имаш предвид че според повечето хора ми се отдава), тей че не се притеснявай, трудно е :D

 

Скоро намерих част от някво клипче което бях записвал навремето, което е може след около малко над 3 години сериозно свирене.. с добрата стара правена китара...

 

http://pro-arena.hit.bg/Solo.avi

 

За съжаление не го намерих цялото да се посмея малко, но може да ти даде няква ориентация...

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да разстроена е аз още с първите си струни карам трябва да се сменят. благодаря за коментарите

Колкото и да са стари , пак могат да се настроят , нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LOE аз доста преди да съм се научил да свиря така като на клипчето вече ще се имам за доста добър китарист!

 

rockman тва си го знам да беше казал кво мислиш за свирнята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе на тоз етап по добре го възприемай като "опити за свирня"

 

като се научиш това да во свириш уверено вместо да го "сричаш" пак го запиши и тогава питай. Само да ти кажа че ако ти се налага да свириш едно и също нещо по 100 пъти да не се отчайваш, това е съвсем нормално, повтаряш докато научиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LOE аз доста преди да съм се научил да свиря така като на клипчето вече ще се имам за доста добър китарист!

 

rockman тва си го знам да беше казал кво мислиш за свирнята

Виж , аз каквото мисля няма смисъл да го казвам . Ако искаш да покажеш напредналост , избери нещо без соло , което по принцип се свири на ел. китара , след това си настрой китарата , чак тогава записвай .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ще продължавам с повторенията. и следващия път ще си настроя китарата явно държите на тва

Що , ти не държиш ли ? Аз като усетя , че е вън от строя я найстройвам , иначе не ми е приятно да свиря , не знам за теб ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си казвам-струните са виновни, кво да се тревожа че е фалшиво, важно е свиренето. и понеже не страдам от развит слух не ми прави голямо впечатление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си казвам-струните са виновни, кво да се тревожа че е фалшиво, важно е свиренето. и понеже не страдам от развит слух не ми прави голямо впечатление

"Свиренето е хубаво , когато е на настроена китара"

Аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.