Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn X 12


Recommended Posts

здравейте.тая китара я има във фактор на цена около 280 лева....тъй като не съм запознат и слуха ми не е стигнал до такова ниво,че да различа дали е фалшива и дали звучи добре тук има ли някой който я е пробвал и ако има да си каже мнението.

washburn x12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4овек аз съм я пробвал и макар да съм бос по тая тема,коя китар е по-...,мога да ти кажа ,4е за парите си е хубава. и ако не се лъжа беше за 170.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... може да е с дефект

или ударена леко при транспорта;)

аз така взех моята Кремона на времето на половин цена със сцепено тяло около болтовете на грифа, но нямаше нмикви проблеми после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм сигурен дали точния модел е Х12,но на външен вид са еднакви.онази беше същия цвят,24 прага разположени като на снимката и 2 двойни адаптера.имаше я в 2 разцветки-показаната на снимката огнено жълто и сиво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

абе стига сте ги гледали тия боклуци бе....това не са китари. винаги може да си намериш супер яка китара на старо

отделен е въпроса че хората са пердета и не им се търси. мятат се на евтините ла*на и после се бият по главите

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе стига сте ги гледали тия боклуци бе....това не са китари. винаги може да си намериш супер яка китара на старо

отделен е въпроса че хората са пердета и не им се търси. мятат се на евтините ла*на и после се бият по главите

опс :)

прибързано се изказваш

тази китара е със същите адаптери като моята

и ако е толкова удобна като нея ще е супер

... и е с 24 прага :-) за тия пари е върха :rolleyes::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за цената - имаше и по надолу писано, че някои нещи неща в Фактор излизат доста по ефтино от Германия например

предполагам - ги взимат с голяма отстъпка и затова

(а след това вземат та вдигнат цените двойно)

-уошбърн си е авторитет

плюс това приятел на моя приятел Нитро от форума - си е взел такъв

и Нитро каза че китарата е ок за тази цена

аз обаче не съм я пробвал

но дори и така ми се вижда изгодна оферта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.