Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения и впечатления за JACKSON JS1R DINKY


6amanaa

Recommended Posts

JACKSON JS1R DINKY-- тази китара съм си харесал като първа, защото марката е добра, а и не е много скъпа...(от 2 години свиря на акустична китара, ако има значение...). Та гледал съм интервюта и ми изглежда добра, но все пак реших да попитам вие какво мислите за нея и струва ли си. Благодаря предварително :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 да не е Jackson.

 

 

С Кортовете поне ако уцелиш бройка ще си заслужава инструмент за парите. От пръчките са най-малко пръчки общо взето B)

 

 

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре си вземи един squier,просто са наистина много добри китари аз наскоро си взех нова китара и то далеч по-скъпа от скуеър ,но така и не мога да се разделя със него ,свиря почти само на него ,а новата китара си седи ,просто са строхотни ,а и цената им е малка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един такъв модел на Jackson и от 7-8 месеца никакъв проблем освен 1 малък при потенциометрите, но бързо и лесно беше оправен.Сетъпа поне на мойта е много стабилен.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.