Jump to content
Българският форум за музиканти

настройка на кубета


Recommended Posts

начи са:искам да знаем как да си настроим кубето за да се праим че свирим Мууди Блус-дабъл трабъл.за некой които им е ясно да споделят моля:

имам глава Маршал Гьоринг Сrs 2000

търсим как да настроим за:

съншайн оф иор лове-клептън

дъ роуд то хел-крис реа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

начи са:искам да знаем как да си настроим кубето за да се праим че свирим Мууди Блус-дабъл трабъл.за некой които им е ясно да споделят моля:

имам глава Маршал Гьоринг Сrs 2000

търсим как да настроим за:

съншайн оф иор лове-клептън

дъ роуд то хел-крис реа

Ние на ваше място бихме проверили guitargeek.com за да добиеме представа каква друга техника ползват всичките 'колеги' дето сте изброили! И на базата на т'ва дето сме видели ще се постараем да докараме подобен саунд.

Желаем ви/Ви успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТО НАТОЯ САЙТ ЦЕЛТА МУ ЕОБМЯНА НА ОПИТ А НЕ ОБМЯНА НАСЙТОВЕ.ТВА С ВЪРТЕНЕТО СЪМ ГО ПРОБИЛ.СЕ НЕ6ТО НЕ ВЪРВИ.

you fool...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ МОЖЕ И ДА СЪМ ФУЛ АМА АЗ СЕ ПРИДЪРЖАМ КЪМ ПЪРВОНАЧАЛНОТ ЖЕЛАНИЕ НА СЪЗДАТЕЛИТЕ.СТИГА ОФТОПИЦИ.ИА АКО НЯКОЙ 6Е ПИ6Е,ДА ПИ6Е ПО СЪ6ТЕСТВО,А НЕ ГЛУПОСТИ,6ТОТО АЗ СЪМ ЕДНО МАЛКО ЗАЯДЛИВО 4ОВЕ4Е И 6Е ВИ НАПИЯ ЕЙ :) :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо виж ква апаратура използва тоя, чиито звук искаш да постигнеш, помисли дали ше стане с твойта, и ако мислиш че ше стане - върти копчетата и слушай. кво толкова сложно има не мога да разбера!!! много близко е до акъла че не на лампова глава Маршал 100вт и на кубе за 200 кинта Фендер Фронтмен 15 контролите не действат еднакво и трябва по слух да настройваш, о6те повече че Клептън ползва страт с някакъв шантав вграден преамп, ако не знаеш да ти кажа, че всяка китара звучи различно, дори тези от един модел!!!!!!!!!!!! от всичко казано дотук следва че:

НЯМА ЕТАЛОННИ НАСТРОЙКИ!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.