Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител за метъл/рок вокал


Recommended Posts

Здравейте :(

 

Можете ли да ми препоръчате вокален учител за метъл/рок (Metallica, Sentenced та до Dark Tranquillity и In Flames, надъхан агресивен вокал в общи линии) в София?

 

Благодарйь ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж такова чуда едва ли има в БГ , ама пробвай! Аз ти препоръчвам да походиш при класически учител по пеене и от там да се доразвиваш сам! Ако си чувал за видео уроците на тази американка- Mellisa Cross, можеш да ги прегледаш- има полза от тях! Успех!

П.С.: Не се доверявай на някой, който ще ти вземе "по-тънко" за сметка на лоша педагогика и няма да ти е от полза! Успех! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж има толкова кадърни класически учители- само да питаш! :) Аз лично препоръчвам г-н Етиен Леви- най- добрия според мен! Жесток педагок, методите са му уникални и интересни и като човек е жесток! Но от по- старото поколение всички ги бива- Алис Боварян, Стефка Оникян, Камелия Тодорова и т.н. От по- младите вероятно има също, например Снежанка, която ми даде страхотна база и старт! За което сърдечно благодаря! :inlove: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снежанка нещо се е покрила напоследък, ама другите, дето ги споменаваш, повечето преподават в НБУ бе :headbang: Ше ги напипам там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напипай ги- добри са, най- добрите! Не ти го казвам ей така- запознат съм! А ти да не си от НБУ? А за Снежанка- да не знам какви ги върши ама никаква я няма напоследък. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала! Тогава може да се видиме някой път на по кафе/бира! :blink::happy: Ами свържи се с някой от посочените- няма да сбъркаш ако се насочиш към тях! Казвам ти чудеса правят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.