Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля помощ!


Кой цвят  

3 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Така добър ден аз свиря от 2 години на акустична китара но ми се прищя електричека, както и да е.

Събрах си аз пари (3 пъти ги сабирам и се ги харча :greenball: ) ама тоя път съм решил.

Така аз съм малко нов с електрическите на акустична съм си PRO вече :) но искам съвет ето я китарката

така де чудя се коя от тея двете My link и тая My link кажете моля и отговорете горе на анкетата за цвета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябваше да разучиш за тия неща от други теми те са десетки.Второ линковете не работят и трето никой не се интересува колко пъти си изхарчил парите за ел.китара.Нищо лично, но темата е безмислена 100% съм сигурен, че ще намериш отговор ако се разтърсиш във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....и четвърто не можа ли по-голям надпис да шибнеш в подписа си, че още само много малко остава да запълниш 17-те инча B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редактирам подписа заради огромния му размер и удрям катинар на темата, защото е от типа тотално ненужен.

 

П.П. Зелената китара на 16-та страница свири по-добре. ;) Черната глъхне заради цвета. Бялата, пак заради цвета, не звучи добре на транзисторна апаратура!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.