Jump to content
Българският форум за музиканти

Процесор :?


katev

Recommended Posts

Здравейте,онзи ден на един концерт видях как един пич си разцъква тромпет,клавири органи какви ли не инструменти на китарата и ми беше чудно дали случайно някой знае що за процесор може да е понеже до сега за първи път виждам такова нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е бил китарен синтезатор, на входа на който подаваш китарния сигнал, а на изхода излиза симулиран звук на някакъв инструмент - пиано, цигулка, саксофон и каквото още ти дойде на ума.Личното ми е мнение е, че това са пълни извращения, но явно сред музикантите има и такива инфантили, кефещи се на подобни играчки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм жалко...Все се надявах да е някакъв ъпдейт за Boss gt-10 или line6 ,защото не си заслужава да дам пари за нещо,което ще използвам 10 секунди като интро от цялото представление....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сониус няма да ви даде това ,което има Роланд!Имах такава машина и тя вече е при група ,която умее и обича да експериментира с нови идеи в музиката си!

 

 

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сонуусът е монофоничен - бачка само ако свириш по една нота. пак е готино, ама си ги има ограниченията.

 

hot_head днес за втори път го хващам да говори глупости, никът доста му отива :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по една нота ли? аз го бях харесал, защото не е необходимо да се купуват допълнително адаптери и тем подобни , с които работят ефектите на Роланд, които са скъпички и мислех, че е добър вариант.сега нещо се зачудих.

 

май не съм достатъчно инфантилен иначе щях да си го купя :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените на SONUUS I2M и ROLAND GK-3 са горе долу еднакви.

- SONUUS е наистина монофоничен...

+ ...обаче е с големината на запалка, можеш да си го сложиш

в джоба и се свързва с компютъра посредством стандартна

USB2.0 връзка, а не както ROLANDA-а (през допълнително

оборудване от рода на GR-20 синтезатор)

Аз примерно съм от инфантилите които се забавляват на макс

с подобен уред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.