Jump to content
Българският форум за музиканти

Бас въпросче


Self-Sacrifice

Recommended Posts

Какво ви е мнението за този бас :think:

srx300bbl.jpg

Ibanez srx300

И ако искам да си го купя как може да стане, защото съм чувал че не внасят в България? :)

Благодаря ви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще напомня за надписа до лупата горе вдясно на страницата, където пише "Търсене".

Иначе тука може да ти отговорят на гатанката колко струва, но може и да не ти отговорят (както не отговориха и на мое запитване преди два дни). За сметка на това, обаче, тук рязко ще ти стане ясно за кво иде реч. Прекалено рязко бих казал. :)

SRX серията е предимно за рок и яко метал.

 

А, гледам ,че докато съм писал RockMan2005 ме е изпреварил.

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линкчетата, ами дали няма да ми излене по тънко от чужбина :wall: :wall:

трува ми се по далавера :)

Винаги е по-далавера от чужбина, мамка му... Ако имаш късмета някой да ти внесе, изобщо не се замисляй. Успех ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за линкчетата, ами  дали няма да ми излене по тънко от чужбина :wall:  :wall:

трува ми се по далавера :)

Винаги е по-далавера от чужбина, мамка му... Ако имаш късмета някой да ти внесе, изобщо не се замисляй. Успех ти желая!

Мерси много :) и аз си мисля че е по далавера от чужбина трябва да вида :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за този бас :think:

srx300bbl.jpg

Ibanez srx300

Каквото и да е мнението ми /ни/ ти вече си решил и трудно ще бъдеш разколебан. Затова действай! Това е. Аз лично съм привърженик на Фендер, Фодера и Алембик.

Успех с Ibanez-а srx300!!!

Поздрави, ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително драсни един мейл на Икономов и помоли да ти изпратят ценова листа.Аз така направих,понеже също имам намерение да си пазаря нещо от там.Последния път,когато сравнявах цените,във visiarts беше от 300 до 500 лв. по-скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

друго не знам, ама адаптерите с тея огромни точки са супер грозни. Няма ли същия, само че адаптерите да са с цели капачки??

Звука все пак идва от тия "точки". На безточковите модели звучеца е малко по-друг и с по-малко ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както се виждат "точките" е много по яко според мен.Придава голяма красота <_<:rolleyes: А за цените от Визиартс много скъпо излиза.Ся чакам ценовата листа на Икономов ;) .

Много ви благодаря за инфото <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Почти няма разлика във цените между visiarts и Музикален център Икономов,във visiarts струва 960лв. а при Икономов 710лв. хахахах ;);):rolleyes::unsure::o:D

Редактирано от Self-Sacrifice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.