Jump to content
Българският форум за музиканти

пръстите


Surikat

Recommended Posts

Здравейте!Христос возкресе!

Искам да ви питам белят ли ви се пръстите?Щото моите се белят и незнам дали е нормално..

Редактирано от Surikat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако спреш да свириш известно време(2-3седмици) и след това отново почнеш,пак ще се обелят.Няма страшно,нормално е,даже бих казал задалжително за един сериозен музикант. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те и на мене ми се белят, даце понякога си откъсвам цялата кожичка и ми пораства нова. мене друго ме дразни че пръстите ми са по къси от тия на всичките ми съученици а точно аз реших да ставам китарист. гадно е така някои акорди трудно се хващат. кажите некой велик китарист със къси пръсти да се успокоя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз в началото имах проблем ама свирих на мн дебели струни мн далеч от грифа (орфейка) а сега дори да не свиря 1-2 седмици нямам проблеми. Даже преди ми бяха загрубяли пръстите. Сега са си напълно нормални и не болят дори след часове тресня :cheers: така че ще ти мине :beer: няа са плашиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крем НИВЕА :beer: .. :cheers:не че им правя реклама но много помага...кожаъа умеква и звукоизвличането е по-добро особено са акустична

Редактирано от spotlight_kid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те и на мене ми се белят, даце понякога си откъсвам цялата кожичка и ми пораства нова. мене друго ме дразни че пръстите ми са по къси от тия на всичките ми съученици а точно аз реших да ставам китарист. гадно е така някои акорди трудно се хващат. кажите некой велик китарист със къси пръсти да се успокоя

 

Malmsteen ми идва на акъла.... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.