Jump to content
Българският форум за музиканти

Песен ?!


Recommended Posts

Аааааааа!

Добро парче...защо не са намерили да го изпеят певци обаче!!!surprise.gif

 

Абе свършиха ли се певците в България, че някакви "по желание" биват представяни за такива?!?! Борис Солтарийски... все съм си мислила, че не е от певците дето се справят наживо, ама той и в студио е същата мъгла!

Отдавна не бях свидетел на такова изкуствено фразиране(на родния му български език!) и нескопосано преминаване от регистър в друг. И това е минало "през" ушите на продуцент/саундинжинер??!?!?

Явно очакванията ми за професионализъм и самопреценка сред определени хора свързани с КуКубенд надскачат доста реалността...

Някакси не съм очаквала да чуя нещо подобно като ОФИЦИАЛНА версия на песен, с КЛИП!!! на някой, който не е изявен икебанист и не се казва Гошо от Почивка а.к.а ДжиПи...

 

А шоковите удари в женския "вокал" на 2:58 и 3:06 са явното доказателство, че има неща, с които и Мелъдайн не може да се справи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е тъпо, независимо дали е добре изсвирено.

Звучи ми изкуствено, изсмукано от пръстите, по заповечед на Щуката.

Дългият пак е наредил - "я, тука да направите един хит".:P

 

Хареса ми обстановката, където се развива действието, накак си небрежна, китарки, усилвателчета...

Аксиния - много зле, Борис не чак толкова. Но какво момче беше, а в какво го превръща Слави...

Цецко и Годжи добре седят на клипа.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва.Аксиния си пее хубаво за разлика от Борис - много плосък и безцветен глас има горкия...А какво е бил?Освен, че имаше дълга коса какво друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има напредък, успях да слушам към 1 минута преди да ме обземе необяснимото желание да ритам малки кученца. Аксиния става (за забавления).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами изпуснал си якото, както Вяра посочи, към 2:55 започва истинският купон :)

 

За мен горното не е музика, Тони много добре го характеризира - измъчено, сякаш някой ги е накарал да я свършат тази работа. А те не са я свършили...

 

\/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.