Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer Bx600


Zlatyio

Recommended Posts

Знам че сега половината форум ще се втурне да плюе по марката BEHRINGER но с риск това да се получи ще ви попитам какво мислите за ТУЙ като вариант за нещо евтино което мога да си набавя за инструмента :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е лошо.

Аз лично предпочитам само главата за бас, пък по-натам си взимаш и колона. Или пък главата и колоната....

Отиди да ги чуеш, в магазина ги има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина за парите си е доста прилично кубе. Пробвал съм го, дори миех да го вземам, но после се отказах - заради трудния ремонт в случай на повреда, характерен за Берингер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На два концерта съм свирил с такова кубе и ми харесва за парите си(без да си кривя душата)!

Силно е, има така...осезаеми нискиB), но най-големият проблем е, че вкарва някаква доста странна компресия и следствие от това е изкарването на нереалистичен звук на бас-китарата (излиза доста оцветена), което може би му е и най-Големият проблем!

 

Но ако си те кефи - пазарувай!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За да не правя ноеа тема................. абе искам да ви питам какво бихте избрали вие :godbless: Behringer-a ili Fender rumble 25W общо взето парите са едни и същи за двете .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фендъра 6те ти е малко слаб...аз бех с едно 30 ватово кубе и ми скъса нервите..а bx600 както казва ессоесс доста компресира и не се знае дали 6те ти хареса тона който 6те извади....помисли добре за6тото по добре вземи бе100 отколкото беринджър 6те зву4и6 доста по истинско поне на мен пове4е ми харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помисли добре за6тото по добре вземи бе100 отколкото беринджър 6те зву4и6 доста по истинско поне на мен пове4е ми харесва

+1. Абсолютно съгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помисли добре за6тото по добре вземи бе100 отколкото беринджър 6те зву4и6 доста по истинско поне на мен пове4е ми харесва

+1. Абсолютно съгласен.

+2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.