Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за нова китара


merrick

Recommended Posts

Здравейте на всички,имам един въпрос и се надявам да ме посъветвате,свиря от година и малко и сам рещил да си взимам нова китара (някоя да 1300 лв) спрял сам се на fender като марка,модели Fender Deluxe FAT Strat RW,Fender Highway One,моля ви да дадете някакво мнение за тези модели ,какво е отнощението цена качество.знам че във форума има много опинтни хора ,които разбират и нека ми помогнат с мнението си и да проявят разбиране,благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да разглеждал сам в гугъл ,но искма мнението на някой от форума ,мисля че от тук ще получа по-добра информация и евентуално впечатления ако някой има такав модел а и за fender като цяло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко месеца бях в това положение и исках фендер за около 1500 лв.Когато отидах в София за фендер просто бях много разочарован заради брума който правеха всички фендери и тогава отново минах на Ибанез и ся съм със ибанез и съм доволен. Чиста работа иди в магазина и ги пробвай тези които искаш и виж дали ти е удобен и заслужава ли си толкова пари за китарата която си избрал. Поздрави и успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко месеца бях в това положение и исках фендер за около 1500 лв.Когато отидах в София за фендер просто бях много разочарован заради брума който правеха всички фендери и тогава отново минах на Ибанез и ся съм със ибанез и съм доволен. Чиста работа иди в магазина и ги пробвай тези които искаш и виж дали ти е удобен и заслужава ли си толкова пари за китарата която си избрал. Поздрави и успех! :)

а има ли нещо по-специално,което да гледам ,освен да ми е удобна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

а има ли нещо по-специално,което да гледам ,освен да ми е удобна

 

Като за 1300 лв инструмент определено има какво да и се гледа.Понякога нещата са относотелни и трябва ръката да пипне за да се убедиш.

Според това каква музика свириш трябва да подбереш и самата китара.Не вярвам да свириш дет или траш с fender :greenball:

Относно вече какво трябва да гледаш:

- дървесина ( тяло,гриф,топ)

- конструкция

- елетроника

- механика

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.