Jump to content
Българският форум за музиканти

Избор на AMP


irrealizable

Recommended Posts

Здравейте,

 

Наскоро се сдобих с Roland RD-300GX и след като свиря в група се нуждая от AMP. За целта се поразрових из нета и нещата се сведоха до следните два продукта: Behringer K1800FX (189 EUR) и Roland KC-150 (339EUR). От хеликоптер се вижда, че Behringer-а е значително по-евтин, а освен това има L(mono) и R входове на всеки канал, което липсва при Roland-а и което всъщност ме озадачава. Имате ли наблюдения върху тези две кубета и кое бихте ми препоръчали като цена и качество?

 

Благодаря и поздрави,

Желязков.

Редактирано от irrealizable
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Труден ще ти бъде изборът, щом не си наясно какво ти трябва.Разликата в цената също дава инфо.А паричният проблем носочва към компромиси.

Редактирано от iliev.p
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Труден ще ти бъде изборът, щом не си наясно какво ти трябва.Разликата в цената също дава инфо.А паричният проблем носочва към компромиси.

 

Както мога да взема Behringer-а, така мога да взема и Roland-a. Не това ми е проблемът. Интересува ме, кое от двете е по-добро и си заслужава.

Редактирано от irrealizable
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях пред същата дилема до онзи ден,вчера ми пристигна от THOMANN BEHRINGER K1800FX

това което мога да кажа е ,че за парите си е много добре ,не се сещам за друг усилвател който ще ти даде 4 канала с микрофонен предусилвател и то с фантомно захранване ,за ефектите знаеш и т.н говорителя е 12 така че изкарва басите прилично ебе според мен си заслужава

по принцип съм предубеден към тая марка защото съм имал ефект техен който беше ужасен ,но мисля че в този случай не е така факт е ,че в tomann това е най купувания усилвател като съм сигурен ,че цената не е единствената причина, разбира се не съм чул роланда така ,че мнението ми е субективно но споделям впечетленията си от беринджера и мисля ,че си струва освен това говорим за 180 вата -малък концерт може да изнедеш с него роланда колко вата е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Бях пред същата дилема до онзи ден,вчера ми пристигна от THOMANN BEHRINGER K1800FX

това което мога да кажа е ,че за парите си е много добре ,не се сещам за друг усилвател който ще ти даде 4 канала с микрофонен предусилвател и то с фантомно захранване ,за ефектите знаеш и т.н говорителя е 12 така че изкарва басите прилично ебе според мен си заслужава

по принцип съм предубеден към тая марка защото съм имал ефект техен който беше ужасен ,но мисля че в този случай не е така факт е ,че в tomann това е най купувания усилвател като съм сигурен ,че цената не е единствената причина, разбира се не съм чул роланда така ,че мнението ми е субективно но споделям впечетленията си от беринджера и мисля ,че си струва освен това говорим за 180 вата -малък концерт може да изнедеш с него роланда колко вата е?

 

65W е Roland-а, но ми се струват достатъчно. Това, което ме интересува е дали си заслужава да жертвам повече пари в името на качеството, което би ми осигурил Roland-а.

 

Благодаря за мнението!

Редактирано от irrealizable
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.