Jump to content
Българският форум за музиканти

Chillout някакъв...


Recommended Posts

Аууу, не мога да повярвам, че чак сега чувам това! :godbless: Супер е!

 

Да, имам въпрос: какво ще кажеш за мъъъничко вокали? И още един: имаш ли други такива идеи?

 

Ааааа, много ми харесва! Пускам си го за кой ли път!

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми що да не сложим едни вокали? Дай матриал само, и ще им намерим място. Death се вика - запиши, изпрати, спечели! :green: (надявам се да не е прозвучало толкова грубо)

По въпрос номер 2: засега друга подобна хава нямам записана, но идеи - има, не е като да няма:godbless: ("То, такова, боя не е да разгражда, боя изгражда...")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно и да опитам, пък квото сабя покаже :godbless:

 

ПП. Имам за довършване едно друго нещо, така че да не очакваш да стане за утре :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Доста време е минало от този форумен разговор... :)

 

Калата, мисля че му дойде времето на това парче. Имаш ли по-нова версия или ще караме по тази (която си е супер)?

 

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста време е минало от този форумен разговор... :)

 

Калата, мисля че му дойде времето на това парче. Имаш ли по-нова версия или ще караме по тази (която си е супер)?

 

:thumbs_up:

 

За съжаление това е варианта и няма да има друг, поради факта, че целия проект е вече безвъзвратно затрит... Така става, когато доверявам архивите си на съхранение върху ДВД-та. Бих искал да махна 'брас секцията' щом ще записваш нещо отгоре, но това е положението. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах не мога да ти опиша колко много ме е яд, че го нямаш на тракове! Гледай сега накъде е тръгнало (в момента вокалите са мнооого напред и в натурален вид, което няма да остане така) - интересува ме как ти се струва на теб като цяло тази посока:

 

гласове върху чилаута на калата - и двата са на съфорумки...

 

Много ли е това пеене, малко ли е? :thumbs_up: Казвайте, докато не сме го орезилили съвсем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ronia , много добре се е получило , бравос :) .... призношението ти много истинско , кефи ..... като цяло парчето е много приятно , но вокалите определено са го отворили още повече ... още веднъж браво и на двамата :thumbs_up: Цеко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра хава е станало! Много се изкушавам да го ребилдна от нула тва проектче. Всъщност, ще го ... предполагам до края на другата седмица ще е има някаква версия и тогава ще се мисли за варианти. Поздравления още веднъж за вокалите:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това исках да чуя от теб! Заслужава си да бъде възкресено това проектче :thumbs_up:

 

ПП. За да няма недоразумения - в поста ми по-горе "и двата са на съфорумки" се отнася за двата гласа. Калата си е Калата, не е някаква съфорумка :) Другото е загадка. А сега де?? :)

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.