Jump to content
Българският форум за музиканти

ИЗБОР НА ПРОЦЕСОР


emo77

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ,КОЛЕГИ БИХ ОСКАЛ ДА СИ ВЗЕМА ЕДИН ОТ ТЕЗИ НО КОЙ ПО ТОЧНО ОСТАВАМ НА ВАС

 

КОЙ МОДЕЛ И ЗАЩО Е ПО-ДОБЪР ОТ ДРУГИЯ -МОЛЯ ЗА СЪВЕТИ

 

 

 

BOSS ME 50

BOSS ME 25

Korg Pandora PX5D

 

 

 

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО-НАДЯВАМ СЕ ЗАЕДНО ДА ИЗБЕРЕМ ПО ДОБРИЯТ ПРОЦЕСОР

 

 

 

УТОЧНЕНИЕ:::ЗА ЦИГУЛКА ,ЗА ЛАЙФ СВИРЕНЕ, АКО НЕ СТЕ ЗАПОЗНАТИ С ЦИГУЛКАТА ПРОСТО ПО ДОБРИЯТ ВАРИАНТ КАТО КАЧЕСТВО НА РЕАЛНИЯ ЗВУК ОТ ТЕЗИ ТРИ МОДЕЛА....

Редактирано от emo77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз имам ME-50 и не мога да се оплача от качеството на звуците и COSM моделинга. ME-25 е с USB интерфейс,което позволява лесно записване директно на компютъра.За Пандора нищо не мога да кажа. Aко ще записваш,освен свиренето лайф - грабвай ME-25 , но проба му е майката :thumbs_up:

Редактирано от Lord Shredulous
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички досега за отговорите засега 3:0 за boss me 25

но защо е по добър от другите и имат ли разлика в ефекти в усилватели в качество най-вече

моля за повече мнения за да изберем наистена по добрият почти съм се съгласил с вас за ме 25

но ще се радвам за още мнения .....................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Boss ME-25 e най нов модел от миналата година.

При него има подобрена COSM технология и за това е за предпочитане пред МЕ-50 и Korg Pandora, дори GT-8, GT-10

Демото на сайта на Роланд звучи много добре

Най-добър за цена/качество

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙ, КОЛЕГА БИХ ОСКАЛ ДА ТИ ДАМ СЪВЕТ НО КОЙ ПО ТОЧНО ОСТАВАМ НА ТЕБ! НАИСТЕНА ПО ДОБИЯТ ПОЧТИ!!!

 

при положение че ще използвам едва окло 50%от ефеектите от процесорите търся просто по качествени ефекти

 

 

п.с-----тоес аз използвам процесор с цигулка ане с китара така че много от ефектите дори не заглеждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете грамотно! После ми оценявайте коментара отрицателно!!!! И между другото - :topicsux:

 

аз не оценявам отговорите а търся отговор на моя

 

но колегите явно не са ти хареса ли отговора .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо! Отговора на твоя въпрос ти беше даден вече няколко пъти, но очевидно ти търсиш Друго!!! Сега какво? Кое не ти е ясно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не доволен съм на отговорите. Благодаря много за тях напълно съм решен да си купя boss me-25

 

 

Благодаря отново на всички....лек ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.