Jump to content
Българският форум за музиканти

arebegai

Members
  • Мнения

    434
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Топ дни

    3

Всичко публикувано от arebegai

  1. "Най-криви" са ми ML-2 на BOSS и ЕHX Metal Muff,ама джоба ми е празен.Абе с трици маймуни ловя.
  2. Аз си знам,че се опитвам да направя от нищо-нещо,но ми трябва "по-крив" звук.Ако ще стане по-зле изобщо да не търся педалче,предполагам.
  3. Комбото е това на снимката,интересува ме мога ли да ползвам дисторшън педал едновременно с включен драйв на кубето?Притеснявам се да не каже "БУМ" Сигурно тъп въпрос,ама..... Извинявам се,ако темата не е за тук.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.