Ей, много благодаря за бързия отговор
Ами аз принципно имам търпението, желанието и упоритостта, дано се получи. Ще съм щастлива, ако се окаже, че имам добър слух, че иначе... желанието ми ще е обречено на неуспех.
Въпросче? Чело 4/4 прави ли цяло чело? Вчера разглеждах разни каталози, почти цял ден, и смея да заявя, че доста трудно ще си намеря чело. Първо цвета не ме интересува, искам просто да е качествено, както се разбира аз нямам кой знае какви разбирания и нямам представа как да си избера. Другото е например, че цените са космически. Единственото чело, на което попаднах на свястна цена, която мога да си позволя е 4/4 затова питам дали въобще ще стане за мен.
Ето го линка към него http://www.camerton999.com/index.php?s=det...318&Link=56
Ако това все пак е цяло чело, то добре ли е като за начинаещ? Защото до някаква степен ми се струва адски безсмислено, ако си взема чало за 3000-4000 лв., не че ги имам де, и въобще не мога да се науча да свиря. Ще ми се първо да опитам и ако след време се зарибя вече да спестявам от закуски хаха