Jump to content
Българският форум за музиканти

Треперете!


fLiSk

Recommended Posts

Кой юнак е готов да си прежали слуха нервите и психическото здраве. Не гарантирам за ефекта. Обвинявайте Налбантов - той ме нави. Дълго е 8 минути мързи ме да го режа...

Eto go

 

А да внеса предложение процедурно. Имам веб пространство с неограничен лимит. Проблема е че не може да се уплоадва от извън универистета. Достъпно е навсякаде. Така че ако някой иска да му сложа там записите за да ги чуват всички от форума - налице съм. Само пратете съобщение и ще го измислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали? Можем направо да спретнем сървър с mp3 на форума. АКо има и как да му напраим един дизайн (че моите умения са по - скоро...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе китарката директно в компа ли си я включил?! Поне някво ефектче да имаше...но има урбанистична атмосфера...Особено ако това, което се чува зад свиренето ти, беше дъжд! ;) Има интересни идейки!

 

Rock On!!! :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой юнак е готов да си прежали слуха нервите и психическото здраве. Не гарантирам за ефекта. Обвинявайте Налбантов - той ме нави. Дълго е 8 минути мързи ме да го режа...

Eto go

 

А да внеса предложение процедурно. Имам веб пространство с неограничен лимит. Проблема е че не може да се уплоадва от извън универистета. Достъпно е навсякаде. Така че ако някой иска да му сложа там записите за да ги чуват всички от форума - налице съм. Само пратете съобщение и ще го измислим.

;)

Значи да се стягаш

тоя шум като от Немска радиостанция!

Радвам се за октавите с старинния лад!

 

имаш пс и къде къде

може да изкараш саунд като моя най малко!

 

взимай си амплитуб !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М ся ако ми кажете едно поне нещо от тия как да свърша... Какво е амплитуб? Как да изчистя звука? Оле мале в какав филм влязох ;) а аз си мислех че даскала ми по математика 1ви курс ме вкарваше в матриците ;)

БТВ какво е октава със старинен лад?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами подреди го тоя пъзел от записи, най лесно става със Sound Forge за начало, и не слагай bitrate 64kb/s на mp3-ката като дадеш save избери 128 поне.

 

Дъжда рулира :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М ся ако ми кажете едно поне нещо от тия как да свърша...  Какво е амплитуб? Как да изчистя звука? Оле мале в какав филм влязох :) а аз си мислех че даскала ми по математика 1ви курс ме вкарваше в матриците  :lol:

БТВ какво е октава със старинен лад?

amplitube softueren Kitaren AMP

 

Тук във форум аима цяла статия как да свириш в реално време със софтуерни ефекти.

Има и линк за Driveri, които ще станат на sound картата ти.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... защ като се опитам да сейвна файла на ново не може да стане на 128? То става ама... Така де, предполагам че това важ само при първоначалното запазване на файла и след като е компресиран еднъж не може повече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... защ като се опитам да сейвна файла на ново не може да стане на 128? То става ама... Така де, предполагам че това важ само при първоначалното запазване на файла и след като е компресиран еднъж не може повече?

ами вече си го смачкал здраво с компресия и не може изведнъж да стане качествено.:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. :)

Kато цяло поне си изградих някакви по - ясни цели (освен да се науча да свиря). Като за начало ще гледам да се сдобия с някои още програмки. Като ги разуча... все пак миналото беше с гадната Yamaha a новото ще е с гадния Фендер :lol: Пък и ще се фокусирам над една идея и ше я доразвия. И ако я свърша цялата тая работа някой ден, ще трябва да ми дадете линк към някое сайтче със теория на честотите (или както се казва). Ама доста помогнахте.

Мерси пак. :godbless:

 

Гусин Налбантов има от мен една бира като идвам да посетя Plastic Bo във А-Д на зима :)

 

П.С. Кажете накратко що е октава със лад :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами хм..аз като си слушам баш първите записи звучат по подобен начин няколко минути включено да записва в случай че издрънкам нещо смислено :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали? Можем направо да спретнем сървър с mp3 на форума. АКо има и как да му напраим един дизайн (че моите умения са по - скоро...)

Еми хайде де!!! това е готина идея ( няма нужда да я минаваме пез "Предложения" :godbless::godbless:Можем и за Дизайна да ударим едно рамо ако трябва :lol:

инъ4е песента е....ам...ъъъъъ.ми малко странна :) Напомни ми за моите ранни едапи с китарата :lol:Първия ми дсторжън беше правен ръчно и поставена платката в една сапунерка оставаше място за още три!!.. бяха времена...няа съ плашункаш ако вкараш малко ритъм може и да се учудиш от резултата :)

Hammer Head има една програмка много е лека и с лесен интерфейс пусни си я да те акомпанира и постни пак нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.