Jump to content
Българският форум за музиканти

Demo на група "АС"


Recommended Posts

http://www.myspace.com/djibri

вчера записахме едно демо парче с групата "АС" в домашни условия по време на репетициика...

та кажете какво мислите за кретениката :thumbs_up:

парчето е с екологична насоченост...

понеже незнам да ли се разбира мн мн текста ще го постна а пък и не е дълъг :)

 

Човекът Нивелир

 

Жълтите Поляни - Човекът Нивелир /3

Строежи Неми Сгради - НегроМоре Панаир

пр. Камион Бетон Шезлонг - Бедствен Район /4

 

това е то :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up::recourse: Група "АС" си е супер, а за парчето да не говорим - много е яко! "Човека нивелир" rulzzzzzzzzzzzzzz :recourse::hysterical:

Продължавайте все така напред и много успехи !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси пич :P малко са разместени едни ляляляля вокали но това е защото не са в едно време и ги наслагвах след като записахме демото отгоре... но идеята е да се чуе идеята и да се оцени идеята... а не техническите неточности... така че критикувайте и не си спестявайте критиката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светката е мега изрод-много съм му фен.На последнийаконцерт -беше гвоздея на дъската-с която се разбиват глави :):surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светката е мега изрод-много съм му фен.На последнийаконцерт -беше гвоздея на дъската-с която се разбиват глави :blush::greenangel:

ех тази светла лъчност Светльо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, добре че ви има и вас заедно с Така ли е? А, Така да не се притеснявам, че моите неща са отвъд ирационалното музиициране.

 

Парчето напомня на Нова Генерация с Ой и дори Ска елементи. Не е стила, който ми е най благ, но поне сте го направили с кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, добре че ви има и вас заедно с Така ли е? А, Така да не се притеснявам, че моите неща са отвъд ирационалното музиициране.

 

Парчето напомня на Нова Генерация с Ой и дори Ска елементи. Не е стила, който ми е най благ, но поне сте го направили с кеф!

това първото незнам дали да го приема като комплимент или точно обратното ;) тоест мислех си че песента не чак толкова зле ;)

 

за второто напомня също и на ревю мен ако питаш парчето, но това не означава че е копирано от таз група напротив... но също така че парчетата ни останалте са доста различни едно от друго защото всяко заораване в един стил не ми е по вкуса... ой ой стила ми е противен... а скато незнам къде го видя...

 

инче сме го направили с кеф да... :metalist::metalist::metalist:

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе... понеже напоследък забелязвам някакви доста странни творби в тоя раздел - и ми се ще да ви питам.. вие обичате ли музиката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплимент си беше... да. Щото аз да се самоизнасиля никога няма да мога да направя толкоз шантави неща.

Сигурен съм, че обичате музиката... дори да е леко по контролски или хиподилски.

 

Аз лично съм на мнение, че каквато музика правиш (каквото и изкуство да твориш) то те показва и какъв си по характер,

каква е душевността ти и скритите повеи на мисълта ти. Както по принцип е било и в бойните изкуства преди да станат спортове!

 

Да за група Ревю си прав... просто не се сетих да ги напиша. И мен не ме кефят Ой и Ска стиловете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе... понеже напоследък забелязвам някакви доста странни творби в тоя раздел - и ми се ще да ви питам.. вие обичате ли музиката?

братле не всичко се свежда да пориш със жица и да биеш по барабана с двойна каса до припапдък...

нито да преСолваш манджата с къдрокоси сола... :hysterical:

иначе и аз съм свирил в прогресив-метъл банда с тази разлика че избивахме повече на джаз...

 

 

Аз лично съм на мнение, че каквато музика правиш (каквото и изкуство да твориш) то те показва и какъв си по характер,

каква е душевността ти и скритите повеи на мисълта ти. Както по принцип е било и в бойните изкуства преди да станат спортове!

 

ами както виждаш от линковете долу под моите постове аз съм шизофреник...

а иначе творенето си е чисто торене но зависи от гледната точка... някои си мислят че торта им е златна :greenball:;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе... понеже напоследък забелязвам някакви доста странни творби в тоя раздел - и ми се ще да ви питам.. вие обичате ли музиката?

братле не всичко се свежда да пориш със жица и да биеш по барабана с двойна каса до припапдък...

нито да преСолваш манджата с къдрокоси сола... :thumbs_up:

иначе и аз съм свирил в прогресив-метъл банда с тази разлика че избивахме повече на джаз...

 

 

прав си, че не всичко се свежда до метъл, но грешиш в преценката си за предпочитанията ми, свирим метъл по простата причина че другите членове на групата не им се свири друго, поне засега, на соловите изпълнения не съм особено голям фен, показват техника но не и мозък

 

идеята не беше за стилът, нито за сложноста и интензитета, а по скоро за отношението към музиката, което е преди всичко подигравателно

от тоя дълъг списък с групи който е в сигнатурата ти, не може да си изкривя душата че няма нищо стойностно, но 50% от нещата са... как да го кажа.... излишни? Аз съм доста рационален човек, и подхождам винаги сериозно към нещата, които са важни за мен, и може би за това не разбирам концепта на лигнята и простеенето. Музиката се води за изкуство, според моите представи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Loe

виждам че си се взел много на сериозно

тоест ти мислиш че правиш изкуство а аз не...

грешиш че се подигравам напротив това е моята гледна точка и аз правя музиката си по този начин...

поздравявам те за това че правиш рационални изкуствени неща продължавай в същия дух...

парчето което си постнал във този раздел бих казал че е далеч от органичното... но изкуството ти е такова така че аз не мога да кажа дали е слабо и дали става или не става... прото не се "докосва" до мен... а това че моите напъни /плюс напъните на групата от хора с които свиря/ не се "докосват" до твоето светоусещане не ме притеснява особено...

Редактирано от fragile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам само още веднъж да кажа, че песента ме кефи супер много и я слушах безброй пъти ! ;)

има много енергия в изпълнението и наистина бих казал, че това е моята музика :wallbash:

браво на група "АС" и чакаме да чуем и другите ви песни ! :D Много успехи от мен !

Имате един голям фен в мое лице :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fildi братле още веднъж ти благодаря за поткрепата...

жалко само че коментарите са малко... явно на повечето хора в форума такава музика не им допада...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.