Jump to content
Българският форум за музиканти

Сайт на Група Distorment


sw1tched

Recommended Posts

http://distorment.cjb.net

 

Първо се извинявам на хората извън България и на тези които нямат достъп до datacom. Сайта временно се хоуст-ва там, когато е напълно завършен (т.е са обновени снимките и е добавен muzikant.org в линковете :rolleyes: ) ще направим всичко възможно да се вижда навсякъде. Както личи от секцията новини, концерт ще има и то скоро, но по този повод ще направим друга тема когато му дойде времето. Сайта е семпъл и простичък но се постарахме да изглежда прилично. Кажете какво мислите, напишете нещичко в Guest Book-а ако искате, дръпнете си 2-те песни и 2-та семпъла (не са финални версии, но трябва да чуете нещо преди да дойдете на концерта. Извинявам се на falio, че се изгаврихме с него като сложихме програмирани барабани, но това е докато имаме условията необходими за запис на барабани). С две думи поразгледайте го.

 

http://distorment.cjb.net

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложете линк на сайта си и за този форум! :rolleyes:

Ще сложим естествено. В момента имам проблем с upload-ването, но вокалиста като е он-лайн ще му дам обновения файл да го качи. Също така забелязах, че линк-а към една от песните е сбуркан - вместо .mp3 пише .mp3.mp3 така, че ако не е оправено когато се опитвате да я изтеглите просто изтриите излишното разширение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума е добавен в секцията за линкове. Сгрешения линк към едната песен е оправен.

Благодаря на подписалите книгата за гости :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бря никой нищо не казва за сайтчето..препоръки критики блабла?

мен не ми се зарежда.. уж би трябвало.. поне първата страница..или има директен линк за дата.бг.Щото поне cjb e widim ot 4uvbina

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хора, сайта е готин. Добре направен и най-вече семпъл, което е голям проблем на сайтовете днес. малко препоръки искате, а? Като човек, който се занимава малко с това, ще ви дам.

Начи :) Като кликнеш на снимки и излизат направо снимки, а после като кликнеш обратно те връща не меню, където си избираш снимки да гледаш. Вярно че засега има само една опция, но по-добре от 'снимки' да отиваш там и после на самите снимки.

Гледам че репетирате в на Милена репетиционната :P

Ако можете малко да сложите и друга гама цветове. Ясно е че тоя отива на групата и на стила, но можете да сложите и други такива които да пасват и то много яко.

Айде аз трябва да излизам, пък после може още две - три думи да кажа :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
Браво, античалга брас и прочее; подкрепямЪ :D

Ъ? Как да е предполагам като положително мнение трябва да го разбирам :D. Бях забравил, че и такава тема съм пускал :green:, но да кажа все пак, че сайта е update-ван оттогава и сега е с друг дизайн (който не понасям заради разните скелети и червени драсканици, но демокрация цари в групата - мнозинството печели, надявам се само на мен да не ми харесва).

 

Както можете да прочетете на сайта, в момента аз и вокалиста се готвим за кандидатстудентски изпити, но веднага след като приключим с изпитите обещаваме завръщането да е подобаващо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.