Организира се демонстрация пред гръцкото посолство в понеделник, 13.06, от 14:00 часа. За демонстрацията има официално разрешение и ще продължи до 20:00 часа, за да могат да се включат и тези от вас, които са на работа през деня. Все пак който има възможност нека дойде 10 минути преди 14:00, защото това е началния час на демонстрацията и най-вероятно тогава ще бъде отразена от медиите.
Информация за местонахождението на гръцкото посолство в София можете да намерите тук и тук.
За повече информация относно демонстрацията и развитието на случая:
Event details