Jump to content
Българският форум за музиканти


Събития днес

  1. 2
    :00


    04 February 2005 02:00

    За пореден път викам да се видим!!!Часът(18:00-18:30) и мястото на срещата остават същите,денят е петък 04.02.2005.За тези,които не знаят къде е уютната ни кочинка и нямат "другарче" да ги заведе оставям опцията да ми напишат да ги чакам.Иначе - който ще идва по-късно от 18:30 да ми звънне и аз ще го подбера към кръчмата.
     
    Мястото,от което ще ви взема е спирката на трамвай №9 и №14,при Японския хотел(Кемпински-Зографски),това е спирката на трамвай №9,след хотел Хемус,ако идвате от центъра.На тая спирка й казват още и "Кръста".
     
    За n-ти(като "n" клони към "+безкрайност" ) път оставям номера на телефона си :
     
    0889 64 98 79

    Event details


    Предстоящи събития 0 Comments
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.