За пореден път викам да се видим!!!Часът(18:00-18:30) и мястото на срещата остават същите,денят е петък 04.02.2005.За тези,които не знаят къде е уютната ни кочинка и нямат "другарче" да ги заведе оставям опцията да ми напишат да ги чакам.Иначе - който ще идва по-късно от 18:30 да ми звънне и аз ще го подбера към кръчмата.
Мястото,от което ще ви взема е спирката на трамвай №9 и №14,при Японския хотел(Кемпински-Зографски),това е спирката на трамвай №9,след хотел Хемус,ако идвате от центъра.На тая спирка й казват още и "Кръста".
За n-ти(като "n" клони към "+безкрайност" ) път оставям номера на телефона си :
0889 64 98 79
Event details