Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения за Cort Action V


Snus

Recommended Posts

Здравйте, искам да ви попитам какво мислите за този бас http://www.musicworld.bg/bg/c_400/i_20666/...ction_V_WS.html

Ако някои притежава такъв или е свирил, да сподели мнение относно електрониката и другите неща, тъй като ми харесва и ми е любопитно дали е добър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам такъв но 4 стр много приличен за цената си е

дървенията е хубава хардуера също

смених му адаптерите с MEC :) и свирна прилично

даже цвета му същия

Редактирано от temerut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... и на мен ми е много интересно качеството на тия басове - особено с оглед на цената - 320 лева за пет струнен бас с адаптери бартолини , ако те действително са бартолини де ... имах преди време Ибанец - SR505 - ако някой е виждал и свирил на двата баса ще ми е интересно да ги сравни щото и Ибанеа беше с бартолини МК1 , въпреки че тук виждам че има някакви цифри и буквички след МК1 ... както и да е .. ще се радвам да споделите мнения :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя модел не е с бартолини

 

+1 - адаптерите не са Bartolini; Musicworld имат тук-там грешки в техническите данни.

 

Иначе, за ценовия си клас тоя бас е доста добро попадение. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашият басист има същия бас, обаче 4 струнен като този, който temerut спомена. Звучи си доста прилично за цената, пък и басистчето е доволен, макар и сега му се ще да си беше взел 5 струнен. :greenball:

 

Ако не се бъркам, съфорумниците ни група Ювиги имат такъв 5 струнен Корт.

Редактирано от jrhetf4xb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^

 

Тоя бас (кафявия) от клипа е Cort (Artisan) B5; не е Action. Разликите са бая големи - махагоново тяло (за съжаление без никакво покритие), Bartolini MK1 адаптери и доста по-способна активна електроника... Но цената му е само 2 пъти по-висока от тази на Action-a... :greenball:

Редактирано от yordaniy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.