Jump to content
Българският форум за музиканти

Албума на Invisible Dreams


Mensa

Recommended Posts

Здравейте...

 

Мина около година откакто завършихме албума на INVISIBLE DREAMS - "Mid-Side Demos 2010" и решихме, че е дошло време да бъде пуснат на вниманието на по-широка аудитория. Смятаме, че ако има място където ще бъде оценен "реално", това място е този форум. Някои от Вас са запознати с наши песни, други тепърва ще се запознаят и се надяваме, че тези, които чуват нещата ни за първи път няма да останат разочаровани. Очакваме коментарите и критиките Ви за песните.

 

INVISIBLE DREAMS - "MID-SIDE DEMOS 2010"

 

Поздрави и Наздраве

 

MENSA - INVISIBLE DREAMS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко!Много готини рифове има и як звук сте докарали.Отначало си помислих че е някакъв прогресив и малко ме изненадаха вокалите тип лимп бизкит обаче са готини.По-нататък ми заприлича на disturbed и ми харесва, звучи свежарско. :girl_cray2::girl_witch:

ПП-Кавърчето е супер,сигурно знаете че и J.S.Soto прави такив готин кавър. :)

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления!

Преслушах набързо албума, много добре сте се справили със записите и песните са много добри. Имате собствен стил, което кефи. Rock on :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преслушах половината песни и определно заслужават да се запишат по- добре гласовете ( може би трябват по-добри микрофони ) също и повече ефекти ми липсват и повече акомпаниращи елементи, иначе нещата са много добри и като идея, а и аз се кефя на такива неща които не са монотонни и имат разнообразие в себе си :)

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах албума малко след като излезе, наистина чудесна работа! Заслужава да бъде чут от повече хора! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко!!! :)

 

Поздравления за стила!!! Аз пък мисля, че не е нужно да слагаме всичко в рамки! Жалко, че човек е устроен така, че все оприличава току-що чутото на нещо познато му.

Успех, пичове!!! Аз съм Ви фен вече! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за готините отзиви колеги. Радвам се, че Ви харесва албумчето.

 

По повод забележката на emo_tion1 за вокалите - периода на запис на вокалите е доста дълъг (около 4 години) и са записвани с всевъзможни (повечето - не особено качествени :greenangel: ) микрофони. Като цяло измислянето на парчетата приключи още в края на 2008 година. Всъщност единствено съм презаписал китарите и басовете в песните и съм обработил Вокалите, така че да се доближават като звук. А за коментара на Stivy_k: не сме крили албума... просто групата се разпадна малко след като го събрахме и не намерихме особен смисъл да го популяризираме, но ми стана интересно мнението Ви като музиканти и затова реших да го пусна.

 

Поздрави на Всички!!!

 

MENSA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Много ме кефите! Браво! :cheers2: Разказвах наскоро за вас в един варненски клуб и за The Cage (онзи запис от 2006-та) Ей, щом ви помня 5 години при този порой от музика значи.... Ако ме питате не пипайте, звучи модерно, ненапудрено, първично, крещящо, майсторско, ъндърграунд, но и много мелодично и може да се пусне с мейнстрийма в радиото сутрин и следобед. Истински съм впечатлен! Аплодисменти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам ви още от преди години (познаваме се)

и още от тогава ви смятам за "МНОГО ЯКИ" супер идеи и супер изпълнение имате !

аз съм от първите ви фенове ! любима песен ми беше THE CAGE

поздави !

ДИМ от Димитровград

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:yes: Като цяло ми хареса.

Вокалите са страхотни.

Рифовете бих ги предпочел да са по "грууви" ако мога така да се изразя и идеално щяха да се съчетаят с вокала.

Звука на китарите лично на мен не ми харесва никак(поне на парчетата , които чух).

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.