Jump to content
Българският форум за музиканти

Dynamica - Бездна


DynamicaBass

Recommended Posts

Да, благодарим... и това с потупването по рамото си е истина, обаче за втори път ми се извъртат думите! - много точно сам си написал, че не сме от групите, които "тепърва започват" да се учат :girl_witch: написал сам го поради простата причина, че много хора като ни видят ще си кажат "а тези още са малки, няма смисъл да идваме на концерта"... аз лично невиждам къде някога сам написал, че сам се научил или че ДИНАМИКА вече сме се научили... после излизам самовлюбен такаче четете хубаво... иначе този пост който си цитирал е написан заедно със всички други, такаче това за стила вече го разбрах ;) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,Ultramega...не ме цитираш коректно-аз написах че не са много колегите,които биха изразили положително отношение ако видят ,че някой се справя по-добре от тях самите- имам впредвид Dynamica,a не ,че конкретно в този форум всички биха се изказали отрицателно за колегите музиканти...пък и да си говорим честно ,сигурен съм че си се срещал с явлението -"яростно отричане на някои наистина добри изпълнения и яки парчета"....Допускам ,че всеки човек си има собствен вкус и може да прецени за себе си дали определено парче му харесва или -не...просто моето скромно мнение е че момчетата са направили едно добро парче и са се постарали....и нали знаеш ,че всичко става с времето ,а аз вярвам ,че ако продължат в тази посока и поработят още ,ще направят един добър продукт....И най-накрая- има една такава мисъл- на някой от известните хора беше-:-Понякога е необходима една добра дума,а не хиляди хули, за да се направи нещо добро!!!...А, Иначе всеки има право на собствено мнение....:D:):)Желая ти успехи в музикалните начинания!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Не разбирам толкова от музика и не съм някакъв кой знае какъв музикант, но на мен парчето ми харесва само дето според мен ако вокала беше така малко по "Hard" може би щеше да прозвучи още по Heavy. Успех на бандата !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" невероятен критик с професионално мнение " (мръшляк)

 

Незнам как модераторите ти риплайват ,а не са ти изтрили "мръшляшката" темичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох от къде да започна

 

за настройване на инструменти идея, композиция, аранжимент няма да говоря. това е ваше парче и си го харесвате такова ...

 

Дано да не сте давали пари за тоя запис или поне да не са много

Грешки в микса :

 

Няма я акустиката от залата

личи си че е пресвирвено всичко най-вече заради това че човекът зад пулта не си е свършил работата

-VST Барабани, миксирани зле нямат динамика никаква... свирено е от машина и си личи ... сложени са никъде нямат пространство (ползвайте 24 битови семпли ако ще свирите с машина Native Instruments, East-west ... Abby ... ) оставете малко време на барабаниста да прегледа динамиката (ако е достатъчно грамотен де... ) на VST-то

гласът - тъмен и назад (не чувам на моменти текста какъв е) липсва компресия, дъх на вокала липсва нормално ако е правено с динамичен микрофон

бас китарата се поглъща от китарите. честотно я няма

 

ако ще пресвирвате поне се постарайте китарите да са с добър тайминг (едната китара закъснява)

 

 

 

 

като цяло за тийн рок група - ок

но ако мислите че ще избиете рибата с това нещо трябваше да се появите преди 20 години ...

 

(за справка нещо мое правено преди 10-12 години)

 

 

пичове, готини сте! метъла не ми е вече в кръвта но има нещо във вас... не бързайте със сложните за изпълнение записи (пресвирване на лайв е едно от най-трудните и сложни за миксиране неща)

 

ако искате пишете ми на ЛС - мога да си поговоря с човека който го е смесвал ако е някой от вас. Мога да ви помогна да звучите много по-добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пичове ако искате мнение , което има смисъл , трябва да си поемате критиките . Хората ви го казаха ...

С това качество на записа и видеото , никой няма да ви вземе на сериозно , дори не успях да изслушам парчето до край .

Доста имате да се потрудите по бандата и тепърва да учите кое как става . Млади сте , времето е пред вас . Тепърва ще откривате топлата вода и откъм свирене и откъм записване и откъм композиране .

Имате сценично поведение и самочувствие - това е добре .

 

Става само с много труд и много свирене !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.