Jump to content
Българският форум за музиканти

Seek And Destroy


yellow nEuphoria

Recommended Posts

Searching,

Seek and Destroy :thumbs_up::drummer::yahoo::yahoo:

 

4shared

 

 

Добрата стара металика. Намали касите в микса и ако може да сложиш 2-ра ритъм китара освен соло на десния канал ще бъде още по добре. Успех ! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я дублирам, да наистина го оставих така като дупка, а касата малко ще я прибера, тоест целите барабани отпред на 50 херца... ама и така става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега повечето неща които правеше ги слушах и не бяха лоши ама тоя микс не ми хареса.Барабаните нещо не звучаха добре,силна касата доста.Китарките нещо мътни с някакъв хал и много назад,а баса на места искачаше като фънкарски със слап.Иначе изсвирването не е лошо. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, пробвах друг метод, китарата лявата на Джеймс и дублирана в другия канал с малко плейт, и тва пък баса, дигам високите, и на тия места изкача като фънкарски, понеже е с перо и некъп готин пресет на Ampeg AMP, пък за барабаните да преебах ги, прекалих с атакера и компресора... искам ги остри ама кривят, а за китарите със софтуерен усилвател и евтина китара, така се получава

Мерси!

 

Абе квото толкова, айде и тая песен зад гърба ми :thumbs_up:

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо китарите ми звучат като допълнително лепнати на готов бекинг трак.....от лаишка гледна точка така ми се чува :thumbs_up: Не знам какво му е музикантското обяснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разполагам с много неща - компютър с 2гб рам и при много товарене бръмчи като трабант, а китарите вероятно са мазни, защото им махам шума, който идва от безкитарния вход

Причната, поради която парчето е в Кавъри, а не в Смесване (освен, че инструментала е цял) е:

- търси се вокал! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mиксът на места е вярно, че дъни кофата, но като цяло кавърът ме кефи.С леко пипване на звука ще стане работата :) Чакаме преработката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадняр и лъжец, няма да ти казвам никога повече какво записвам, нали ми обеща да не го качваш преди да съм завършила мойта? Тва е ебаси и гадното да прецакаш някой. :icon_shithappens: И плюс това вече ти казах че тва не е правилния звук на китарите от 80те :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.