Jump to content
Българският форум за музиканти

Някaкви мнения за Cort M600 ?


itilien

Recommended Posts

Из нета се срещат доста положителни мнения. Пише че е махагонова, ама май не е много сигурно. С EMG HZ H4 адаптери е. Някой да си е играл с такава ?

 

както трябва да бъде :)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Точно там ходих да я пробвам тая летва. Много ми хареса. Удобна е, вади много плътен и дълбок тон, а адаптерите са супер. Поне за жица са екстра. Само дето са някви мн странни, EMG HZ Open Coil се водят, в нета не намерих инфо за такива точно. Но китарата определено ми допадна.

 

П.П. И да, махагонова е. Личи си по теглото и по тона.

Редактирано от Trysth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си играх наскоро с такава талпа -кво да ти кажа ...непосредствено след нея пипнах едно ESP от махагон .

Разлики колкото щеш ...иначе откъм изработка е ОК,но звукът...Ъъ!Нищо ,че е от махагон и е с EMG... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също я пробвах преди две-три седмици там, на Искърско шосе, че ми беше хванала окото. Много готина китарка, удобна, приятен звук, як широк гриф, много ми хареса. Даже мина през акъла и да се оборудвам с една такава, ама щях яко да изплезя език от финансова гледна точка. Пробвай си я и сам, това е най-важното, а и поне на искърско шосе са пичове и можеш да си пробваш китари цял ден без някой да ти виси на главата и да се чуди как да те разкара :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: Хабсолютно. На няколко пъти вече пазарувам китари оттам, и всеки път хващаме аверите по 2 китари всеки и масово пробване и никой не му пука колко точно висиш. Даже последния път като бях там продавача разцъкваше някакъв намазан жжжаксън и аз се позагледах така минута-две, и пича стана и ме попита дали искам да я пробвам.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пич ,ти явно си ходил и си я харесал ,а сега питаш нас дали става ...еми всеки ще ти каже различно ама в общи линии

резултатите ще са два. <_<:)

Това зависи от субективният опит на всеки ...ако ме разбираш ...така ,че хОди вземай и после разкъртвай.

Кво толкова ...някаква пръчка за около 500 лева ...като не те кефи на макс - продаваш.

Няма как да чуеш от мен суперлативи за тая метла ...щото няма такива. Все пак е китара от нисък клас...ама свири...

 

Успех!

 

п.с. Редакцията наистина поправя някои грешки!Стига да е на време! ;)

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.