Jump to content
Българският форум за музиканти

Gatzo

"Елементарна теория на музиката"- Парашкев Хаджиев

Recommended Posts

Бих препоръчал книгата Полифония на Димитър Христов, както и курсовете по предмета, водени от него. Той е изключително ерудиран и компетентен човек, както и страхотен педагог.

Поздрави,

Петър

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Към днешна дата книгата (ЕТМ) е с изчерпан тираж, но от издателството ме увериха, че за новата учебна година (септември) ще бъде преиздадена и ще я има по книжарниците :) Редактирано от capri

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хора бе напишете в google "Елементарна теория на Музиката Хеликон" и си я поръчайте от хеликон, чрез куриер...имя я. Както и почти всички книги.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Имам голямо желание да си я купя. Хич ме няма и на теория и на практика, а вече от около година имам китара. Може ли и други обемисти и качествени книги да кажете? В смисъл да науча доста неща и да са добре обяснени като за dummies =).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Елементарна теория на Музиката -Парашкев Хаджиев и Хармония на същият Автор!Моля Ви.Спрете да (Четете), това се УЧИ !!Това са Аксиомите на музиката !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С едно кратко търсене из мрежата и късмет, попаднах на учебника за елементарната теория в pdf формат за сваляне - тук: http://dox.bg/files/dw?a=2a8c6f165e

Приятно четене, на мен ми изглежда добър като му хвърлих един поглед отгоре отгоре...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.