Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

...тя е И грозна, И тъпа, освен това разбира толкова от музика, колкото аз от макроикономика :wall:

Ти 100% разбираш повече от макроикономика,вярвай ми :green: :-(

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Лоялни бивши колеги... B)

А и аз това си мислех, докато четях предичната страница. :-( Ама как само плюят и по собствените си неща... то верно, че парите понякога са наистиан гадн нещо, ама...

 

Дано вече парите ви идват заради музиката, която правите, без да правите музика заради парите които ще дойдат от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоялни, лоялни, та чак лоясали. Критикувайте, критикувайте, явно наистина не сте слушали група Такси.

слушали сме я насила щото във всяко предаване "Под Дъгата" си пробутваше авторските щуротии таз Гуми :headbang: .....

P.S ....Хора кой участва в култовия клип заснет на един шибан покрив ;) става въпрос за "Има дни"....в "Двама влюбени мъже " на клипа присъства една камина :):):lol::):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И=на Иван,нейня съпруг,може би вече бивш.Слава богу,аз не съм във нито един от техните клипове,тогава ве4е щеше да е много зле.И наситина,пичове,знам ,че е кофти да се плюе,но вие ако не сте запознати със ситуацията от първо лице просто няма как да разберете за каво говорим.И накрая,въпреки всичко аз все пак желая на Г+И всичко най-добро,просто само далече от мен.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък сега - Р(Г)уми изобщо не е грозна. Я моля ви се - осъзнайте се малко...

 

 

 

 

...тя е И грозна, И тъпа, освен това разбира толкова от музика, колкото аз от макроикономика :wall:

оооо!аз не знаех,че разбираш и от макроикономика...изненадваш ме всеки ден,ще взема да те спонсорирам!!!... :ph34r::ph34r::virtuoz::bravo::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МУХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХА

 

Абе, Боби, адаш, тоя разказ на страницата ти, ти ли си го писал?

 

А иначе, добре дошъл :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накарахте ме да се почувствам още по - доволен от живота... щото не съм слушал "Маршрутка" или там както се е казвало :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МУХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХА

 

Абе, Боби, адаш, тоя разказ на страницата ти, ти ли си го писал?

 

А иначе, добре дошъл :godbless:

Разказа го написах в един момент на умопомрачение в периода когато четох само Кърт Вонегът и Борис Виан (влиянието мисля си личи). :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Абе Боби, ти ли си китариста с Джема от клипа на покрива?

Това сигурно е бил Иван,той имаше бял JEM555.

Този Jem си има една дълга и интересна история...

1997 година се запознах с лицето Пешо, който понастоящем (ако все още) е клавирист на Gravity Co. Та този Пешо имаше един бял джем и ми го продаваше за 400 $, обаче аз тогава не можах да го купя и той каза, че го е дал на някакъв майстор (самозван както се оказа) в замяна на който този майстор щял да му направи нещо ала лес пол. Около година след това бях пуснал една обява, че търся джем и ми се обади Иван от такси. Отидох аз да видя джема и ми направи впечатление, че плочката на тялото е нещо по-различна. Аз го попитах какво се е случило с тая плочка и той ми каза: Не бе пич, така си е китарата - оригинална е." Аз му казах да не ми говори глупости, защото всичките каталози на Ибанец от 92-ра насам ги знам наизуст и на този джем плочката му просто не е такава. Та за тази китара Иванчо ми искаше 850 $...

Скоро след това се видях с Пешо, който ми каза, че онзи майстор нещо само го мотае и май му е продал джемааа... Цялото това нещо се случва по време на свиренето ми с Такси и тогава питах Иван откъде го има тоя джем и той почна яко да шикалкави, че го бил взел от един пич, дето свирел блус и се казвал Явор (така се казваше и майстора).

Скоро след това участвах с Такси на конкурса на Паспорт, където случайно засякох и Пешо. Поговорихме си малко, след което аз му посочих Иван с джема и го попитах дали този джем не му е познат отнякъде.

Пешо тръгна натам видно гневен...

Редактирано от iBobz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.