Jump to content
Българският форум за музиканти

За гласа....


Crimson

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

бе то много се писа ама според мен всичко е много субективно- всеки е си намира силни и слаби страни. най-важното е да си познава6 гласа колкото може6 по-добре и да знае6 кога ти е в кондиция, а когато не е да знае6 какво може6 да изпее6. по принцип има няколко всеоб6ти правила-

1 сладкото и мазното са полезни за гласа.

2 соленото и киселото 'стягат' гърлото и е непростимо да се приемат преди пеене

3 не е добре да се яде преди пеене поне 4ас за6тото яденето допълнително изкуствено смазва гърлото и като му из4езне ефекта по време на пеенето и сте се ентусиазирали да пеете по-високи партии може да стане ло6о (не дай си Боже)

4 пиите не газирано не алкохол на средна 'стайна' температура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 не е добре да се яде преди пеене поне 4ас за6тото яденето допълнително изкуствено смазва гърлото и като му из4езне ефекта по време на пеенето и сте се ентусиазирали да пеете по-високи партии може да стане ло6о (не дай си Боже)

 

боже, колко мъка има по тоя свят... :wall: и колко шестици и четворки, божееей! :):headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това щях да птам...Бе Вярващ, защо като пишеш на кирилица слагаш sms-ни похвати като 6 и 4?

Инче съм съгласен, много е важно да си познаваш гласа - че ми е писнало от световноизвестни вокали, дето на концерти се пънат да вземат височини и фрази, дето не могат да ги вземат...

На живо всичко трябва да е 100%. Ако не си сигурен, остави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре респекта на макс, аматва не беше ли тема 'за гласа' , до колкото си спомням нямаме час по логопедия :godbless:

Да, по правопис-пис, мац...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет и от мен: медът за да не дразни гърлото най-добре да се пие разтворен във вода или чай, стига да не е много топъл или горещ. И ако пиете сурови яйца, уверете се предварително, че са пресни! Те станаха два съвета май :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а я са ми кажете секса как влияе на гласа а!? ами мастурбирането? :) (не казвам 'лъскане или други такива думички оти тука има и моми които вероятно мастурбират по друг начин) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички пичове певци ще кажа-една чикия преди пеене лъсва гласа и той светва буквално,целта е да се стигне до оргазъм,който води до хормонални промени,които наливат гласа!

Остатъчния материал ако искате можете да го глътнете...още по-хубаво ще е ако вокалистката на групата ви направи свирка-ползата за двама ви ще е чудесна!

Все пак преди концерти Ви препоръчвам истинския секс,оргъзмът и хормоналната промяна(положителна)винаги действа прекрасно на гласа!

Пейте правилно и правете здрав и хубав секс по-честичко!Съвсем сериозно съм написал всицчко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички пичове певци ще кажа-една чикия преди пеене лъсва гласа и той светва буквално,целта е да се стигне до оргазъм,който води до хормонални промени,които наливат гласа!

Остатъчния материал ако искате можете да го глътнете...още по-хубаво ще е ако вокалистката на групата ви направи свирка-ползата за двама ви ще е чудесна!

Все пак преди концерти Ви препоръчвам истинския секс,оргъзмът и хормоналната промяна(положителна)винаги действа прекрасно на гласа!

Пейте правилно и правете здрав и хубав секс по-честичко!Съвсем сериозно съм написал всицчко...

Висок, зеленоок и интелигентен вокалист с чувство за хумор търси красива вокалистка с цел взаимно подобряване на певческите способности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, аз като пеех активно се придържах към режим като на футболистите, след секс предната вечер, за самия ден да не говорим, грачех като плашило...и без секс оставах поради това...за концерта де :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, аз като пеех активно се придържах към режим като на футболистите, след секс предната вечер, за самия ден да не говорим, грачех като плашило...и без секс оставах поради това...за концерта де ;)

Виж са ;) начи ако не можеш да пееш и да ебеш и да не ебеш тва нищо не помага ;) (шегичка, моля на се обиждай ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.