Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Solo Presenting!


Recommended Posts

  • Отговори 231
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Vai-чо, кефиш :dance: Особено на флажолетите :greenball:

 

А пичове, и аз, срам не срам, пост-нах едно мое импровизирано соло - в Gmail-ския акаунт :metalist:

 

Чакам коментари :singer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко!!! :greenball:

липсва може би едно напрежение, засилване на темпото... Едно кресчендо ще свърши работа (стар лаф на един приятел :singer: ). Много мелодично и кефи с обмислеността си. Само таппинга в началото и онази хубавка фиругка към края някак ми стоят не на място!

 

Heavy Metal rules, a? :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе определено може да се направи мноооооого по-добре - това е импровизирано, защото всичките ми сола са иначе прекалено обмислени. Сега се старая да ги поразчупя и да импровизирам повече. Това дето разправяш с засилването на напрежението - прав си, и предполагам като си пообогатя арсенала, ше те зарадвам :metalist:

 

Heavy metal! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Солото е фенско, брао :singer:

 

Иначе и аз ще кача тия дни 2 неща. Едно бавно соло и едно по- :metalist: . Ама треа ги запиша хуу, а на едното и ритъма тряя му правя.

 

COMING SOON.... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИНТРО

Айди и от мен поствам последното интро...на фона на тези записи моето звучи зверски отвратително ...дано някой успее да чуе музиката на фона на гадния звук и запис

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ме пак , по чехли в домашна обстановка :virtuoz:

тегли от тука

Яко,кефи ме плавното легато и изглежда че саунда вече си го догодил с новия Маршъл :cheers: единсвеното е,че не чувам нишо от бекинга :blink:

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ме пак , по чехли в домашна обстановка :virtuoz:

тегли от тука

Яко,кефи ме плавното легато и изглежда че саунда вече си го догодил с новия Маршъл :blink: единсвеното е,че не чувам нишо от бекинга :blink:

 

Владо

ехееееее радвам се че ти е харесало , абе то тва е стар запис и тогава бях със ПОД-а, ама да ти кажа ампа звучи още по яко ....... ще гледам скоро да позапиша нещо по смислено :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ташака щом е ...

Нещо от тийнеджърските ми идеи :virtuoz:

 

СОЛО ОТКЪС

 

И нещо малко по-отскоро ...

 

РИТЪМ ОТКЪС

 

Скоро ще постна и видео с китарна насоченост :blink: ...

много яко...с тия фолклорни мотиви......на едно място има едно вибрато което е много кефско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ме пак , по чехли в домашна обстановка ;)

тегли от тука

Яко,кефи ме плавното легато и изглежда че саунда вече си го догодил с новия Маршъл :) единсвеното е,че не чувам нишо от бекинга :)

 

Владо

ехееееее радвам се че ти е харесало , абе то тва е стар запис и тогава бях със ПОД-а, ама да ти кажа ампа звучи още по яко ....... ще гледам скоро да позапиша нещо по смислено ;)

абе тоз POD евала и тоз джаксън много добре са се разбирали, а сега щом си с Маршал ;) яко, яко, а свирнята е FIRST супер ем с чувство ем гледаш кат че ли си дрункаш некви упражнения хехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ташака щом е ...

Нещо от тийнеджърските ми идеи :)

 

СОЛО ОТКЪС

 

И нещо малко по-отскоро ...

 

РИТЪМ ОТКЪС

 

Скоро ще постна и видео с китарна насоченост :D ...

много яко...с тия фолклорни мотиви......на едно място има едно вибрато което е много кефско

Мерси, пич!

 

Все не ми остава време, защото постоянно бачкам. Иначе искам да запиша доста неща. А това нали ти казвам - много старо е. Вече ме е срам че ми стои в сайта с повечето стари неща, ама като нямам време да седна и запиша...

Надявам се скоро да се освободя за да реализирам малко замислени проекти, които ще са и песни, не само инструментали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.