Jump to content
Българският форум за музиканти

Блус за бас


Vlad

Recommended Posts

Успех Влад!Добър локинг бас!Блуса е велика музика,аз лично сега се уча на логинг бас и хич не е лесен.Моето мнение е , че не трябва да има таблатури. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ъм Влад

аз точно тва търся сега как успя да ме нацелиш :icon_shithappens:

Ще взема 1 брой като излезе

сигурно е

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влад ще е страхотно ако го издадеш,много голяма работа ше ми свършат работа тия акорди и скали,

ВЪОБЩЕ ИМАЛИ БАС ШКОЛА НА БЪЛГАРСКИ?

 

Ще ти дам едни идейки:

направи тая школа за идиоти зада може материала вътре да бъде разбран от всички(с това твое дело ще дадеш тласък на много новоизлюпващи се басисти/а те сега са малко/),

а за диска трябва да го има!!!

трябва да е във CD-audio формата, защото имам много хора които нямат PC-ta!а така те могат да си го слушат и на уредбата!

И ДИСКА трябва да започва със тунерче,за да може тоя дето си го купи и записа да са еднакви по тон.

 

P.S. ЗА МЕН ТРИ БРОЯ,АМА АЗ ГИ ИЗКАМ С АВТОГРАФ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. ЗА МЕН ТРИ БРОЯ,АМА АЗ ГИ ИЗКАМ С АВТОГРАФ!

 

Ха-ха, дадено:)

 

Идеята за тунера е супер, бях го пропуснал.

Благодаря! Ако успея да направя и диск - непременно ще включа тонове за настройване.

 

Влад

 

Колкото до български школи за бас - има. Търсете в нотните книжарници.

В.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до български школи за бас - има. Търсете в нотните книжарници.

 

 

 

 

Да бе да , от там където съм едни струни свестни не мога да си намеря! камоли нотна книжарница да търся :)

Редактирано от Spi† Fire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

От известно време достъпът ми до компютър е епизодичен и нямам възможност да я довърша...

 

Съжалявам!

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще ви кажа - търсете си таблатури и кирий от нета . За ко го имате тоя нет ? Аааамаха! :) лоши колеги! :spam:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно много от колегите ще мрънкат, но си мисля че с арматурни знаци е по-лесно, в този пример който си дал в си-бемол мажор направо се побърках от бемоли, а това е тоналност само с 2 знака, не ми се мисли ако трябва да пишеш във фа#-мажор какво ще е... който не зане тоналностите може да си гледа табовете, макар че те са като китайски йероглифи за мен :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във фа# ще е апс. същото :metalist: Пак ще е с ездин арматурен знак... кво ти пука кой е. Поне за мене няма да има разлика! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега фа#-мажор е с 6 диеза, а не с 1... така със знак пред всяка нота е много дилетантски, почти като някаква атонална музика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп извинявам се моя грешка... но когато има пред всяка нота знак ... тогава позицията си се наместв лесно ... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.