Jump to content
Българският форум за музиканти

iliqnandrolov

Корг па300

Recommended Posts

Искам да попитам за мп3 борда на па300 има ли vocal remover.До колкото разбрах има мп3 борд но не мога да намеря мнения затова питам тук,ако някои може да ми даде мнение за този модел на корг,защото съм се спрял на него-на изгодна цена

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! ПА 300 НЯМА Vocal Remover тази функция я имат ПА 600, ПА 900, ПА3х от тази серия! Това е най-ниският клас,  Китайска пластмасарка , моят съвет - събери повече пари, ако трябва изчакай, но си вземи Х серия няма да съжаляваш, дори и да е ПА2х!   ;):)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега и аз така си мислех.Като гледам ценовия диапазон на клавирите втора ръка pa2x pro и pa1x имат не много голяма разлика в цената,друг е въпроса за състоянието им,но да попадне човек на читав клавир 2-ра ръка си е на късмет

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм на 100% сигурен, но на моето ПА 600 не съм виждал или намирал функция за премахване на вокала. Мисля, че само може да се пускат мр3 и да си играеш с темпото и транспозера, но не и да се маха вокала

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно видео, след 6-та минута е показано как се намаля вокала на mp3 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От stanislav_stoimenov
      Здравейте имам едно интересно питане. Аз живея в чужбина и си купих Корг па 300. Мой бивш колега от България си е закупил и много ми хареса как звучи клавира за тези пари е добре. Неговия клавир е купен от Бозов с цялата информация на МСИ Икономов, вътре в клавира са вкарани семпли на барабани, бас китари ритъм китари и бленди за дясна ръка  (знам по характеристика ,че не чете семпли НО в БГ това нещо го има ) !!! Убедих се с очите си тези дни колегата ми беше на гости  и разгледах неговия клавир!!! Големият въпрос е....имам цялата негова (SET) информация вкарвам я в клавира стиловете излизат .....но самите бленди ги няма???? Къде може да се крие ключа за палатката според вас БЛагодаря ви за мненията , така или иначе като си дойда до бг мисля да посетя г-н Икономов да видя какво може да направят те за мен!!! Лек ден на всички

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.