Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос

Здравейте колеги!

Имам проблем с моя клавир korg pa3x.

Проблема е такъв че преди някой ден го пуснах и ми работеше много бавно (забиваше).

След което попитах един приятел за какво е така и той ми каза, че това се получава щото сменям мн сетове и ми каза да го форматирам клавира.

Така и направих и проблема се оправи.

След 2 дена пак пъскам клавира и пак зацепване. Възможно ли е това да е от батерията на клавира ,защото често ми мига standby.

Благодаря предварително. Ще се радвам да мипомогнете :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 отговори на този въпрос

Recommended Posts

• 0

От батерията няма да прави така, макар че е възможно и тя да ти е за смяна вече, но тя няма отношение към проблема за който говориш.

По-скоро е възможен проблем с RAM-паметта, не е лошо ако имаш приятел или колега да го помолиш за пробата да ти даде да тестваш с друга платка RAM-памет, поне аз на твое място от това бих започнал, защото ако след проба с друга памет и префлашване на ОС не ти се реши проблема, нещата вече са по-сериозни и ще имаш нужда от сервиз.

Поздрави.

Редактирано от Apple&VSTI

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
  • 0

Да възможно е да от RAM паметта както казва колегата! Колко е твоята 128 MB или 256 MB, първата е оригиналната с която се произвежда този модел, също е и на ПА2х!  :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.