Jump to content
Българският форум за музиканти

Магазин за болтчета


Recommended Posts

Искам да си сменя всички ръждясали и преебани болтове на китарата и ми трябват черни болтчета. Ако знаете къде в София има магазин за такива чаркове - ще съм ви много благодарен ако споделите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж в музикалните магазини или в железарийте или в Бриколаж пробвай на всякъде където смяташ че може да има ;)

:P Знам къде МОЖЕ ДА ИМА, но въпросът ми е КЪДЕ ИМА?

Знам само къде се намира бриколаж, а по магазините за музикални инструменти нямат болтчета. Нито една железария не знам къде се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трудна работа с тея болчета.....

Аз си търся 3-4 да държат адаптерите на баса, че ония цървул дет ми прави баса сложи само 5 болчета общо за прецижън и джазбас адаптерите :)

И така си търся от 3 години и не съм намерил подходящи..

Не знам ти кви болтове търсиш, ама железарии в София бол....

разходи се из софия и гледай :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Тръгвам до 15 мин ... :D

Айде ако намериш сподели информацията плс, че и аз имам същия проблем :wall:

 

Инъче казаха че за адапторите ставали идеално черните винтчета от видеокасетите...ама нямам стари д**ба! :)

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

Не смятам на китарата си да слагам болтчета от видеокасета ...

Информация имам!

Днес ходих до xxxx и за всеобща радост разбрах, че се очаква поръчка на всякакви болтчета, винтчета, гайки ... ще ми се обадят да ми кажат когато пристигне, защото ще им изкупя половината поръчка :D. Като се напазарувам ще ви кажа да отивате и вие да купувате :D

Лека и доходна ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нейде из околностите на сточна гара имало железария, где има винтчета секакви! Най-добре се обади на 0889285786, търси Андрей, кажи му че Орлински ти е казал и го питай точно къде е.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нейде из околностите на сточна гара имало железария, где има винтчета секакви! Най-добре се обади на 0889285786, търси Андрей, кажи му че Орлински ти е казал и го питай точно къде е.....

На околностите на сточна гара има само железарии. Нема отркъде да отида един сандвич да си взема.

Но поне болтчета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нейде из околностите на сточна гара имало железария, где има винтчета секакви! Най-добре се обади на 0889285786, търси Андрей, кажи му че Орлински ти е казал и го питай точно къде е.....

Благодаря, ще изчакам да видя какво ще докарат в магазина за музикални инструменти и ако нямат това, което ми трябва ще се обадя на твоя човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тва ми е ебати и странното. В магазин за музикални инструменти да продават болтове и гайки

 

А дано не са по 2 лева на болт, че до колкото рабрах една метална планка, дет държи адаптера била 10 кинта... ЕЕЕее е малко се пооляхме май :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи, нУвината е, че в xxxx докараха мноо и СЕКВИ болтчета, винтчета и други такива. Аз намерих почти всичко от това което търсех днес, а в Понеделник (14.03.2005) ще намеря останалото (надявам се) :)

Така, че който му трябват да ходи да взима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Зех си болчета завчера, но забравих да пиша..

Стават болчетата, не са зле, ама по 70 стотинки на болче

дейба малко скъпи, за 8 болчета малко над 5 кинта...

Ама кво да се прави ;) ;)

тва е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.