Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez или Jackson ?!


Mephistopheles

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Аз си искам моята!

Като си взема нови пикъпс по добра няма да има

а и дървото е 13 годишно отлежало :)

 

 

Мога да кажа че е най удобната на света :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че съм свирил на Ibanez, не съм свирил и на Jackson де! Но определено първоспоменатата марка ми е по-присърце и то не защото ми е любима или нещо подобно (Fender :godbless: rules) просто Jackson-ите не ми се нравят.... прекалено са метълски , а аз не си падам по "прекалена" метълщина. Според моето скромно мнение с Jackson друго освен жица.................... :think:

 

Докато Ibanez става за всичко, а и......ако ми кажете кой музикант извън България свири с Jackson ще съм много радостен :godbless:

 

 

И задоволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно!Fender ,amaама да е custom shop,въпреки,че сега на западнещо има отлив от Fender.Но custom shop е гот.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeххххххххххххххххххххх

aз имам 12 и съм в паника коя да си взема,да,много е драматично,много лошо.Имам blues серия,имам jazz серия и heavy серия ,a seсега минавам на баритон за да погребвам със звук.Баритон е истината,и ако е 7-струнен това е върхът.Имам и огледало 2.20 на 2.40 и ще си свиря пред него.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че съм свирил на Ibanez, не съм свирил и на Jackson де! Но определено първоспоменатата марка ми е по-присърце и то не защото ми е любима или нещо подобно (Fender laugh.gif rules) просто Jackson-ите не ми се нравят.... прекалено са метълски , а аз не си падам по "прекалена" метълщина. Според моето скромно мнение с Jackson друго освен жица.................... eusa_think.gif

 

Докато Ibanez става за всичко, а и......ако ми кажете кой музикант извън България свири с Jackson ще съм много радостен laugh.gif

 

 

И задоволен.

 

И Jackson-a става за всичко. Тва, че изглеждал по-метълски не значи, че не можеш да си свириш Сладкопойна чучулига. Всяка китара става за всякакъв стил музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка марка сигурно искаш да кажеш. Защото понякога като свиря нещо и в един момент като измисля нещо и си викам : "Е това е само за класическа китара!" примерно или акустична... няма значение. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.