Jump to content
Българският форум за музиканти

Sahmmy

Гриф за 5-струнен Ibenez SR

Recommended Posts

На некой случайно да му се намира излишен гриф за Ibanez SR 505, че искам да си направя баса фретлес ама искам да е и не-фретлес..?  :D Мисля, че на всички SR, SRX и GSR са еднакви, така че който има некви идеи или оферти да пише.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От SocialSatanism
      Ние сме двама квази-интелектуалци, единия се опитва да кряка докато мъчи китарата, другия е с раздвоение на музикалността между китарка и клавир. Търсим още двама псевдоинтелектуалци да дънят на бас и барабани. Свирим алтърнатив метъл, просто защото този етикет е най-общия, който съществува. Китарите са ни в дроп до (drop C), правим кавъри на Scars on Broadway и имаме цифра авторски.

За връзка: Дяни К., тел. 0885866691, fb: https://www.facebook.com/dyany.kurulenko
    • От Angus98
      Здравейте , хора !! Търся хора с творчески идеи. Аз съм китарист и леко пея . Приключвам един дългогодишен проект ,защото колегата ми заминава от чужбината и се разпадаме като формация. Ние винаги сме били запленени от авторското творчество, но вече няма как... Идеята ми е да намеря хора със същото мислене като моето, че авторското е най-готино! Търся ритъм китара , бас , барабани и вокал за да можем да творим!!! Ако има навити от Пловдив съм!! Rocknroll8@mail.bg ми е  е-maila. 
    • От LucaTurilli
      Здравейте,

До колкото виждам тази китара Ibanez RG321MH като нова на българския пазар не се продава вече дори и втора употреба не намирам.
      Интересно ми е кои китари са подходящи заместители.

Любимата ми група е Trivium и ако се реша да взема китара искам да е подходяща като звук за това тежко звучене.
      Сега имам Cort KX-5 и съм доволен от звука като цяло, но не е толкова подходяща за такава тежка музика.

Какво мислите за тези две оферти?

http://rockshock.eu/kitari/elektricheski-kitari-bg/rgr321ex-bk-bg.html?mfp=price[330,795],path[2_33],stock_status[7]

http://rockshock.eu/kitari/elektricheski-kitari-bg/rg370dxz-bk-bg.html?mfp=price[330,795],path[2_33],stock_status[7]
    • От drummer_from_hell
      Здравейте, ние сме барабанист и китарист, които понастоящем сме в София и търсим хора(басист и вокал) да свирим, като главно става въпрос за кавърчета и авторска музика(която предстои да направим).
      Става въпрос изцяло за любителско свирене(нямаме амбиции да ставаме супер звезди), тъй като и двамата си имаме дневна работа.
      Ще свирим веднъж макс. два пъти седмично. Като музика се целим към нещо от рода Queens of the stone age , Pearl jam, Soundgarden и подобни, НО! като цяло сме отворени и към други жанрове.
      Репетирането ще се случва в кв.Княжево, като студиото е доста приятно и на прилична цена(10лв на час).
      При интерес, пишете под темата или на лично, за да обменим контакти.

Поздрави!!!
    • От MOL
      Здравейте, започваме издирването на басист!
      Свирим гръндж и алтърнатив - кавъри и авторска музика! Имаме доста опит, но за жалост и поради несериозни хора минали през бандата нещата вървяха доста бавно. 
      Т.к. Решихме да действаме като трио - барабани, китара + вокали и бас, имаме няколко изисквания към бъдещ басист
      Какъв човек търсим:
      1. С опит и желание
      2. Басист, който може да пълни - тип Jeff Ament, Robert DeLeo, Dylan Wilson
      3. Да може да припява
      4. Да има опит с авторската музика. 
      5. Да слуша такава музика - това е задължително условие, т.к. вече няколко души ни загубиха времето като идваха на прослушвания или даже бяха за кратко в бандата, но искаха да свирят/пеят друга музика

Свържете се с нас на л.с. във ФБ страницата ни: https://www.facebook.com/Made-of-Less-1398324290382819/

Hello, we are looking for a bassist
      We play grunge and alternative rock - covers and our own music. We have a lot of experience but due to some irresposible people who were in the band the progress was slow.
      Because we decided to be a trio - drums, guitar + vocals and bass, we have some requirements for our future bassist:
      1. Expericed and willing to play
      2. A person who can fill the space - like Jeff Ament, Robert DeLeo, Dylan Wilson
      3. Who can sing
      4. Have an experience with creating music
      5. The person should listen to this kind of music - we wasted too much time with guys coming for audition or even playing for a while with us and asking us to play a differnt genre 

If you are interested - contact us with a messege in our FB band profile - https://www.facebook.com/Made-of-Less-1398324290382819/

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.