Jump to content
Българският форум за музиканти

Кога започнахте да свирите?


Vic7oR

Колко годишни бяхте, когато започнахте?  

149 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ами аз се зарибих за мое съжаление много късно еджа на 19 се оказах с китара в ръка , която беше орфей (и дори не беше настроена, но това не ме спря хич B) ) след около два месеца бродене из нета успях да схвана бая по скоро теоретични неща, но все още китарата ми беше ужас ,затова успях да си намеря една Пълдин (леко пригодена), която и до сега ме радва след няколко месеца си взех и електрическа китара и сега около година и половина по-късно си се кефя и подрънквам изцяло за удоволствие B). Малко ме е яд, че нямаше кой по рано да ме насочи към музиката , може би бих се посветил на нея, но сега вече съм поел по друг път :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз ежедневно врякам на баща ми (бивш китарист) защо не ме е карал да кажем от първи клас да хвана китарата (почнах на 14 год.)..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Пропускам представянето в другата тема и пиша първото си мнение тук.Ами пред и година и ....абе началото на 2005 и бях на 18(малко късничко,но по-хубаво отколкото да не свиря никога :blink: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ежедневно врякам на баща ми (бивш китарист) защо не ме е карал да кажем от първи клас да хвана китарата (почнах на 14 год.)..

И аз така често питам майка ми. Като бях първи клас ме натискаха да ставам пианист и ходех малко на уроци. :greenball: Обаче след като ми попадна Кремоната, любовта към китарата надделя. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен наще са искали да ме записват на пиано още от съвсем малка,ама аз не съм искала :headbang:

Иначе от 2 години свиря ,значи на 14 започнах :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ежедневно врякам на баща ми (бивш китарист) защо не ме е карал да кажем от първи клас да хвана китарата (почнах на 14 год.)..

и аз съм склонен да кажа това ама не мога щот баща ми ме хвана да свъря на китара долу горе на плилична възраст. Бях 5ти клас и отгоре когато баща ми ми показва два три мажорни и минорни акорди - той повече не знаеше де бил е навремето басист.

А иначе 6ти клас така вече ги сменях долу горе акордите и имах една измислена група но в нея свирех на барабан щот имахме по добър китарист и така..

от 6 години долу горе свиря почнал съм на 12г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ежедневно врякам на баща ми (бивш китарист) защо не ме е карал да кажем от първи клас да хвана китарата (почнах на 14 год.)..

така трябва :P

така сам узряваш за това което ще правиш :virtuoz:

моят баща е шахматист и колко ме е врънкал, но шахматист не станах :)

(мога да играя шах, но не се развих както той искаше :P )

ако твоят баща те беше карал да свириш сега най вероятно нямаше да свириш на вищо :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да свиря ,когато бях на една педия от земията:)

след някой запой сигурно :P

само тогави би си спомнял нещо (но не е сигурно) ако си бил на една поду от земята :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бас започнах да свиря на 16 години. преди това съм свирил малко на пиано, после изках на китара да почна, да въртя сола :) , но пък все съм се кефел повече на яко груув :lol: . Всъщност реших, че ще е по-лесно на бас и ще може да почна по-бързо да свиря в група. Кой ли ме излъга така :think: ? Освен това, басистите сме по-дефицитни :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 1992 започнах класическа китара с една Кремона (купена от преоценени стоки) с толкова широк и вдлъбнат гриф, че и до днес ми е неудобна. После (1996) захванах бас, щото е с по-малко струни и се свири по-мързеливо - не за друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.